Córka Anny Korcz wyszła za mąż. Miała piękną suknię! Na ślubie zjawili się Lewandowscy

Anna Korcz , gwiazda ''Na Wspólnej'', już od dłuższego czasu opowiadała szczęśliwa, że zbliżają się zaślubiny jej córki Anny Korcz z Piotrem Kalitowskim. Wiemy, że nowożeńcy powiedzieli sobie już 'tak'.

Anna Korcz wydała swoją córkę - Anię Korcz - za mąż. Córka aktorki wyszła za mąż za Piotra Kalitowskiego. Do tej pory było wiadomo, że ich ślub będzie w te wakacje, o czym sama Ania Korcz sama pisała na Instagramie. Ślub już się odbył, a my mamy dla Was kilka zdjęć!

Córka Anny Korcz wzięła ślub

Ania Korcz, córka Anny Korcz, wyszła za mąż za Piotra Kalitowskiego. Para była ze sobą związana już od kilku lat. Tak jak wcześniej informowała dumna mama, ślub odbył się w domu weselnym Zacisze pod Warszawą. Tam wcześniej brał ślub aktor Wojciech Błach.

Anna Korcz po raz pierwszy została tym samym teściową - jej młodsza córka Katarzyna jeszcze nie wzięła ślubu. Dumna mama jeszcze przed ceremonią mówiła ''Super Expressowi'':

Trochę się denerwujemy, w końcu to moja pierwsza córka. Wiadomo, że zależy mi na tym, żeby wszystko było tak, jak sobie wymarzyła

Panna młoda, Ania, jednak wiedziała, że jeśli jej mama weźmie się za planowanie, to będzie doskonale. W rozmowie z "Na żywo" powiedziała:

Jeśli organizację wesela powierzę mamie, to wiem, że będzie takie, jakie sobie wymarzę

Jak wyglądał ślub córki Anny Korcz? Przyszli Lewandowcy

Ania Korcz zdecydowała się na niestandardową kreację od Doroty Goldpoint. Miała suknię ślubną w kolorze kawy z mlekiem. Do tego długi welon, który dość kłopotliwie łopotał na wietrze, zanim jeszcze weszła do kościoła. Na szczęście jej siostra, Kasia dzielnie jej pomagała okiełznać rozwiane poły szaty. Ona z kolei zdecydowała się na czarną suknię z odsłoniętymi ramionami i sandałki odsłaniające całą stopę.

Sama matka weselna zjawiła się ubrana w elegancki granatowy kostium z kapeluszem. Wśród gości zjawiła się Marcelina Zawadzka w niebieskiej sukience i Katarzyna Skrzynecka.

Nie zabrakło też Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego. Ania przyszłą w bardzo odważnej kreacji. Niby sięgała do połowy łydki, ale była w znacznej mierze prześwitująca.

Życzymy młodej parze wszystkiego najlepszego!

JAB