Anna Korcz to piękna kobieta. A widzieliście jej córkę? Dziś ma 27 lat i jest PRZEŚLICZNA

Anna Korcz została ambasadorką kampanii społecznej, dotyczącej diagnostyki raka jajnika, "Twoja historia nie musi być złośliwa". Na konferencji pojawiła się z piękną córką.

Anna Korcz może pochwalić się oryginalną urodą, którą doceniono już nie raz. Aktorka, znana obecnie przede wszystkim z serialu "Na Wspólnej", nie bez powodu była w przeszłości uważana za seksbombę, a jej zdjęcia pojawiły się w magazynie dla panów "Playboy". Teraz gwiazda postanowiła zaangażować się w kampanię społeczną na rzecz walki z rakiem szyjki macicy: Diagnostyka Jajnika - "Twoja historia nie musi być złośliwa", której jest ambasadorką. Na konferencji, promującej akcję, nie mogło więc jej zabraknąć. Jednak to nie ona, a jej 27-letnia córka, również Anna, przykuła uwagę wszystkich.

Wcześniej gwiazda rzadko pojawiała się z nią na salonach. A szkoda, bo dziewczyna to prawdziwa ślicznotka.  W tym wypadku jabłko zdecydowanie padło niedaleko od jabłoni. Podobnego zdania są fani aktorki, którzy pod jednym z ich wspólnych zdjęć zostawili mnóstwo komplementów:

Gratuluję córki. Przepiękna!
Śliczne dziewczyny. Pozdrawiam Pani Aniu.
Ale fajne laski!

AW

Więcej o: