Anna Lewandowska rozwija się na wielu polach. Tym razem magazyn "Party" poinformował, że żona piłkarza nawiązała współpracę z synem Magdy Gessler - Tadeuszem Müllerem. Zdaniem informatora magazynu chce sprawdzić się w nowej roli - jako autorka menu restauracji.
Oboje wpadli na pomysł, że Ania mogłaby wprowadzić do karty restauracyjnej jeden ze swoich przepisów. To mógłby być jeden ze zdrowych koktajli stworzonych według receptury trenerki - powiedział "Party" znajomy Lewandowskiej.
Syn Magdy Gessler - Tadeusz Müller związany jest z branżą restauracyjną od 13 lat. Na swój sukces i nazwisko pracuje sam i nie korzysta z powiązań ze słynną w branży mamą.
Ten młody, dobrze zapowiadający się właściciel restauracji Orzo w Warszawie, wpadł na pomysł, żeby rozwinąć swoją restaurację z pomocą Anny Lewandowskiej - donosi "Party".
Jednak Jakub Zajdel, PR menedżer Lewandowskich, w rozmowie z Plotkiem zdementował te doniesienia.
Nie były prowadzone żadne rozmowy pomiędzy Anną Lewandowską a Tadeuszem Mülllerem. Informacja na temat rzekomej współpracy zamieszczona w najnowszym magazynie "Party" jest nieprawdą - mówi w rozmowie z Plotkiem Jakub Zajdel, PR menedżer Lewandowskich.
My jesteśmy ciekawi, jak Magda Gessler oceniłaby przepisy "Lewej". Jednak wygląda na to, że musimy wziąć nieco na wstrzymanie.
AG, MM
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!