Anna Lewandowska robi biznes z... synem Magdy Gessler? Mamy komentarz

Anna Lewandowska i syn Magdy Gessler - Tadeusz Müller - robią razem interesy? Jak podało "Party", trenerka nawiązała z nim współpracę i ma współtworzyć menu restauracji. My jednak zadzwoniliśmy po komentarz do PR menedżera Lewandowskich.

Anna Lewandowska rozwija się na wielu polach. Tym razem magazyn "Party" poinformował, że żona piłkarza nawiązała współpracę z synem Magdy Gessler - Tadeuszem Müllerem. Zdaniem informatora magazynu chce sprawdzić się w nowej roli - jako autorka menu restauracji.

Oboje wpadli na pomysł, że Ania mogłaby wprowadzić do karty restauracyjnej jeden ze swoich przepisów. To mógłby być jeden ze zdrowych koktajli stworzonych według receptury trenerki - powiedział "Party" znajomy Lewandowskiej.

Anna Lewandowska współpracuje z synem Magdy Gessler?

Syn Magdy Gessler - Tadeusz Müller związany jest z branżą restauracyjną od 13 lat. Na swój sukces i nazwisko pracuje sam i nie korzysta z powiązań ze słynną w branży mamą.

Ten młody, dobrze zapowiadający się właściciel restauracji Orzo w Warszawie, wpadł na pomysł, żeby rozwinąć swoją restaurację z pomocą Anny Lewandowskiej - donosi "Party". 

Współpraca Anny Lewandowskiej i syna Magdy Gessler - komentarz menadżera Lewandowskich 

Jednak Jakub Zajdel, PR menedżer Lewandowskich, w rozmowie z Plotkiem zdementował te doniesienia.

Nie były prowadzone żadne rozmowy pomiędzy Anną Lewandowską a Tadeuszem Mülllerem. Informacja na temat rzekomej współpracy zamieszczona w najnowszym magazynie "Party" jest nieprawdą - mówi w rozmowie z Plotkiem Jakub Zajdel, PR menedżer Lewandowskich. 

 My jesteśmy ciekawi, jak Magda Gessler oceniłaby przepisy "Lewej". Jednak wygląda na to, że musimy wziąć nieco na wstrzymanie. 

AG, MM

Więcej o: