TVN24 jest jednym z najchętniej oglądanych kanałów informacyjnych. Jakiś czas temu z anteny zniknęły gwiazdy stacji - Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski. Byli gospodarze "Szkła kontaktowego" dostali autorski program w TVP Info - "Kwiatki polskie". Niedawno okazało się, że z TVN24 odchodzi kolejna dziennikarka. Olga Samsonowicz już pożegnała się z widzami.
Olga Samsonowicz związana była z TVN24 od niemal dekady. Zaczynała od pracy reporterki, jednak bardzo szybko awansowała na prezenterkę. Dziennikarka prowadziła serwisy informacyjne w programach "Wstajesz i wiesz" oraz "Wstajesz i weekend". Mogliśmy ją zobaczyć także w "15 na żywo", "Teleserwisie", "Strefie kibica" czy "Sylwestrze z TVN24". W niedzielę 13 października Radosław Mróz, dziennikarz TVN24, poinformował, że widzowie po raz ostatni oglądają Samsonowicz na antenie stacji.
W tej formule i w najbliższym czasie na pewno tak. Nie wiem, co powiedzieć. Wystarczy chyba "dziękuję". Dziękuję państwu i dziękuję moim fantastycznym kolegom i koleżankom. Już mi ich brakuje, bo wiem, że za chwilę ten etap, tej przygody kończymy
powiedziała prezenterka. Dziennikarka nie zdradziła też, jakie są jej plany zawodowe i czy zobaczymy ją na antenie innej stacji. W maju 2022 roku została mamą, do pracy po urlopie macierzyńskim powróciła dopiero na przełomie stycznia i lutego.
Dla stacji TVN ostatni czas nie jest najłatwiejszy. Kadra dziennikarska z miesiąca na miesiąc ulega uszczupleniu. Wiele znanych nazwisk zdecydowało się bowiem na odejście. Znaczna część wspomnianych prezenterów wybrała transfer do TVP. Do tego grona należy między innymi Paweł Płuska, były reporter faktów, który został szefem programu informacyjnego "19.30". Współpracę z Telewizją Polską podjęli także Joanna Dunikowska-Paź, Katarzyna Kasia oraz Grzegorz Markowski. ZOBACZ TEŻ: TVP podglądało TVN? Podrasowali "Szkło kontaktowe" i wypuścili "Kwiatki polskie". Odważne posunięcie [OPINIA]
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Ekspert wybrał najlepsze stylizacje Balu Fundacji TVN. "Efekt godny gwiazdy Hollywood"
W sieci zawrzało po finale "Afryka Express". Ewa Gawryluk zabrała głos
Miała być "10 lat młodsza w 10 dni". Efekt metamorfozy zadziwił nawet prowadzącą
Kuba Sienkiewicz ma sześcioro dzieci z trzech związków. Najmłodsze też już robi karierę
Tusk nie założył garnituru na międzynarodowe spotkanie i się zaczęło. Ekspertka mówi o roboczym looku
Gwiazdy na Balu Fundacji TVN. Wojciechowska zachwyciła, Rozenek z okazałym dodatkiem
Kuba Badach rozbrajająco szczerze o teściach. "Straszny szpan"
Zasnął na koncercie Nicole Scherzinger, a wszystko się nagrało. Reakcja wokalistki to hit!
Wieniawa pochwaliła się nową garderobą i łazienką w leśnym domu. Zachwycił ją... sedes retro