"Gotowe na wszystko" wracają ze specjalnym odcinkiem. Parę z ust puściła jedna z gwiazd serialu

Bartosz Pańczyk
Eva Longoria nie chciała dłużej trzymać tej informacji w tajemnicy. Ostatnio podekscytowana wyznała na czerwonym dywanie, że gwiazdy "Gotowych na wszystko" spotkają się ponownie.

3 października 2024 roku minie 20 lat od wyemitowania w USA pierwszego odcinka "Gotowych na wszystko" (oryg. "Desperate Housewives"). Losy czterech przyjaciółek mieszkających na przedmieściach i uwikłanych w kryminalne zagadki, szybko stały się hitem na całym świecie. Niestety w 2012 roku produkcja dobiegła końca po ośmiu sezonach, ale okazuje się, że nie zapomniała o swoich fanach. Eva Longoria, czyli serialowa Gabrielle Solis przekazała właśnie informację, na którą od dawna czekali fani "Desperatek". Aktorki znowu się spotkają! 

Zobacz wideo Co odbiera widzów nowemu programowi Rozenek?

Kontynuacja "Gotowych na wszystko". Eva Longoria mówi o "Reunion"

Ta informacja powinna zachwycić fanów "Gotowych na wszystko". Wygląda na to, że fani amerykańskiej produkcji doczekają się specjalnego odcinka podobnego do "Friends. Reunion". - Tęsknię za Gaby, tęsknię za Wisteria Lane. W tym roku świętujemy 20-lecie "Gotowych na wszystko" i będziemy robić specjalny odcinek - "Reunion" - poinformowała właśnie Eva Longoria, gdy jeden z dziennikarzy spotkał ją na czerwonym dywanie na festiwalu filmowym w Cannes. Aktorka dodała, że póki co nie powstanie spin-off, o którym marzyła rok temu. Więcej szczegółów ponownego spotkania obsady nie jest na razie znanych. Przypomnijmy, że jakiś czas temu wyznała, że gdyby serial miał być kontynuowany, byłaby pierwszą, która od razu zgodziłaby się wrócić na plan. A że producent odpowiedział jej wtedy, że historie znanych bohaterek zostały według niego wyczerpane, Longoria stwierdziła, że na Wisteria Lane powinny zamieszkać nowe postaci. Nowe zdjęcia serialowej Gaby znajdziecie w galerii na górze strony. Bardzo zmieniła się od czasu zakończenia zdjęć do serialu?

 

Kto grał w "Gotowych na wszystko"? Przypominamy

Przypomnijmy, że poza Evą Longorią (Gabrielle Solis), w głównej obsadzie "Gotowych na wszystko" była: Marcia Cross (Bree Van De Kamp), Felicity Huffman (Lynette Scavo), Teri Hatcher (Susan Mayer) czy Brenda Strong (Mary Alice Young). Przez osiem sezonów dodatkowymi przyjaciółkami bohaterek, które pojawiały się i znikały, były: Dana Delany (Katherine Mayfair), Nicollette Sheridan (Edie Britt), Vanessa Williams (Renee Perry) czy Drea de Matteo (Angie Bolen). Drugoplanowaną, ale niezwykle charakterystyczną i ważną częścią serialu była Katheryn Joosten, czyli niezapomniana Karen McCluskey. Aktorka zmarła niedługo po zakończeniu serialu, bo 2 czerwca 2012 roku.

Kadr z 'Gotowych na wszystko'.Kadr z 'Gotowych na wszystko'. Fot. YouTube.com/@bitsnpiecesonly

Kto z "Gotowych na wszystko" jest twoją ulubioną bohaterką?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.