Grała Juanitę Solis w "Gotowych na wszystko". Dziś jest nie do poznania. Przez serial miała problemy

Madison De La Garza wcielała się w Juanitę, córkę Gabrielle Solis w "Gotowych na wszystko". Dziś ma 22 lata. Jak wygląda?

Serial "Gotowe na wszystko" cieszył się dużą popularnością i chociaż ostatni sezon był emitowany w 2012 roku, widzowie wciąż do niego chętnie wracają. Jedną z głównych ról grała Eva Longoria, która wcielała się w piękną Gabrielle. Losy bohaterki potoczyły się tak, że doczekała się dwóch córek - Juanity i Celii. W Juanitę wcieliła się Madison De La Garza, która jest przyrodnią siostrą Demi Lovato. Obecnie ma 22 lata i zmieniła się nie do poznania. W jednym z podcastów przyznała, że przez serial zmagała się z zaburzeniami odżywiania. Ze względu na swoją wagę mierzyła się z negatywnymi komentarzami.

Zobacz wideo Młynarska przez chorobę musiała zmienić dietę

Jak dziś wygląda Madison De La Garza - Juanita z "Gotowych na wszystko"?

Madison De La Garza po "Gotowych na wszystko" zagrała jeszcze w kilku produkcjach, takich jak "Słoneczna Sonny", "Powodzenia, Charlie!" czy "Bad teacher". Zajęła się również reżyserią - w 2023 roku premierę na YouTubie miał jej thriller "Surprise". Oprócz tego Madison De La Garza jest aktywna w sieci i działa jako influencerka. Na Instagramie obserwuje ją ponad 464 tys. osób. Publikuje na nim zarówno kadry z życia prywatnego jak i zawodowego. Więcej zdjęć serialowej Juanity Solis znajdziecie w galerii na górze strony.

 

Madison De La Garza jako dziecko zagrała w "Gotowych na wszystko". Zmagała się z zaburzeniami odżywiania

Madison De La Garza w podcaście "Heart of the Matter" opowiedziała o ciemnych stronach sławy w młodym wieku. Wówczas wiele osób komentowało jej wagę, co bardzo źle wpłynęło na zdrowie psychiczne aktorki. - Spędziłam dużo czasu na czytaniu tych komentarzy, a większość z nich była po prostu okropna. Pisali takie rzeczy, jakby chcieli, żebym umarła z powodu tego, jak wyglądam. (...) A miałam tylko siedem lat. Zaczęłam się więc przez lata głodzić. To wszystko wpłynęło na moje zdrowie psychiczne i ostatecznie przyczyniło się do rozwoju zaburzeń odżywiania w młodym wieku - mówiła.

Zdradziła również, jak na planie zachowywała się jej serialowa mama - Eva Longoria. - Zdecydowanie zrobiła wszystko, żebym poczuła się wyjątkowa, choć nigdy o tym wprost nie rozmawiałyśmy. Sprawiła również, że podczas kręcenia serialu naprawdę czułam się jak w rodzinie - zapewniła.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.