Eva Longoria pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Wyglądała naprawdę uroczo

Eva Longoria uznawana jest za jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie. Okazuje się, że w dzieciństwie była równie urokliwa. Z okazji urodzin gwiazda opublikowała swoje stare zdjęcie.

Eva Longoria skończyła niedawno 45 lat. Z tej wyjątkowej okazji gwiazda opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych zdjęcie z dzieciństwa. Trzeba przyznać, że wyglądała naprawdę uroczo. Czy bardzo zmieniła się od tamtego czasu? Oceńcie sami!

Zobacz wideo Eva Longoria pokazała swój trening na siłowni

Eva Longoria pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Wygląda na to, że gwiazda ma naprawdę świetne geny, bo zachwycała urodą od dzieciństwa. Eva nie zmieniła się mimo upływu lat, a na jej twarzy wciąż gości ten sam szczery uśmiech. Kruczoczarne włosy to jej znak rozpoznawczy. Gwiazda na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z dzieciństwa i opatrzyła je podpisem.

Jestem wdzięczna za kolejny rok w słońcu. Dziękuje rodzinie i przyjaciołom za miłość - napisała aktorka na swoim Instagramie.

Internauci zachwycili się uroczą dziewczynką sprzed lat. Na profilu aktorki pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, a także życzeń urodzinowych. 

Wszystkiego najlepszego, piękna.
Co za słodka dziewczynka - napisała jedna z fanek.

Jak rozwijała się kariera Evy Longorii?

Eva Longoria od wielu lat obecna jest w świecie mediów. Prawdziwą sławę przyniósł jej serial ''Gotowe na wszystko'', w którym wcieliła się w rolę Gabrielle. Dzięki tej roli zyskała międzynarodową sławę i zdobyła uznanie środowiska filmowego. Rola w serialu zaowocowała kolejnymi propozycjami. W 2005 roku zadebiutowała w filmie ''Ciężkie czasy''. Kolejne lata były dla niej równie pracowite. Mogliśmy ją podziwiać w filmie ''Strażnik'', ''Nawiedzona narzeczona'', a także w meksykańskim dramacie historycznym ''Cristiada''.

Patrząc na zdjęcie Evy z dzieciństwa, można stwierdzić, że już jako mała dziewczynka mogła próbować swoich sił w świecie filmu. Z pewnością wzbudziłaby zainteresowanie!