"Twoja twarz brzmi znajomo". Znamy zwycięzcę 20. edycji! Pierwsza taka sytuacja w historii

Jubileuszowa 20. edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo" dobiegła końca. Tym razem, pierwszy raz w historii programu, zwycięzcę wybrali widzowie. Kto był według nich najlepszy?

W piątek 17 maja odbył się finał 20. jubileuszowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Tym razem show zmierzyli się najlepsi z najlepszych - zwycięzcy poprzednich odsłon. O Brylantową Twarz walczyli: Maria Tyszkiewicz, Filip Lato, Stefano Terrazzino i Mateusz Ziółko. W obecnej odsłonie produkcja programu wprowadziła istotną zmianę. Na werdykt mieli wpływ nie jurorzy, ale widzowie. Kto okazał się według nich najlepszy?

Zobacz wideo Tak Katarzyna Skrzynecka zareagowała na telefon z TTBZ. "Nie mogło być inaczej"

"Twoja twarz brzmi znajomo". Poznaliśmy zwycięzcę 20. edycji. O wygranej zdecydowali widzowie

Maciej Dowbor i Maciej Rock rozpoczęli ogłaszanie werdyktu od miejsca czwartego. Przypadło ono Marii Tyszkiewicz. Piosenkarka wystąpiła jako Paloma Faith. Na ostatnim stopniu podium stanął natomiast Mateusz Ziółko, który wcielał się w Stana Borysa. O krok od wygranej znalazł się natomiast Stefano Terazzino, który zaprezentował się jako Wiesław Michnikowski. Decyzją widzów Brylantowa Twarz trafiła do Filipa Lato, który zaśpiewał w finale utwór "She" Elvisa Costello. Wokalista przekazał wygraną w wysokości 100 tysięcy złotych podopiecznej fundacji Siepomaga. Na zakończenie jeszcze raz wykonał utwór, który przyniósł mu zwycięstwo. 

 

"Twoja twarz brzmi znajomo". Internauci niezadowoleni z werdyktu. "To jest największe nieporozumienie tego programu",

Pomimo iż tym razem to widzowie decydowali o wygranej, werdykt i tak nie zadowolił wszystkich. Wielu internautów miało zupełnie inną faworytkę. Według większości komentujących na zwycięstwo najbardziej zasłużyła Maria Tyszkiewicz, która w finale zaśpiewała piosenkę "Only Love Can Hurt Like This" Palomy Faith. "Co tu się stało?! Najlepsza uczestniczka na czwartym miejscu? To jest największe nieporozumienie tego programu", "Z całym szacunkiem do wszystkich wykonawców, ale to Marysia powinna być dzisiaj numerem jeden", "Każdy występ był na poziomie. Natomiast za finał jak i za całokształt powinna wygrać Maria Tyszkiewicz ", "Chory i nieśmieszny żart! Legenda programu, najlepsza uczestniczka ever tutaj czwarte miejsce?!" - bulwersowali się w komentarzach.

Uważacie, że Filip Lato wygrał zasłużenie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.