Maria Tyszkiewicz

Maria Tyszkiewicz

Maria Tyszkiewicz to polska aktorka i wokalistka młodego pokolenia. Z muzyką związana jest od zawsze. Już jako dziecko występowała w popularnym telewizyjnym programie dla dzieci "Domowe przedszkole". W ostatnim czasie można było oglądać ją w programie "Twoja twarz brzmi znajomo".

Imię i nazwisko: Maria Tyszkiewicz
Data urodzenia: 19 kwietnia 1991r.
Miejsce urodzenia: Warszawa
Zawód: aktorka, wokalistka
Instagram: @mariatyszkiewicz
Facebook: facebook.com/maria.tyszkiewicz

Maria Tyszkiewicz i Teatr Buffo

Maria Tyszkiewicz przyszła na świat w kwietniu 1991 roku w Warszawie. Od dziecka przejawiała duży talent wokalny oraz aktorski. Występowała we wszystkich szkolnych przedstawieniach. Rodzice postanowili pokierować córkę w kierunku artystycznym. Jako kilkuletnia dziewczynka Marysia dostała się do programu "Domowe przedszkole", z którym związała się na dłużej. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu.
W 2007 roku Maria Tyszkiewicz wzięła udział w obozie dla młodych talentów organizowanym przez Studio Buffo. Została wtedy dostrzeżona i rozpoczęła się jej przygoda z teatrem Józefowicza. Zagrała w spektaklu "Polita" oraz wielu innych produkcjach Buffo, między innymi w słynnym "Romeo i Julia".

Maria Tyszkiewicz - występy w telewizji

Maria Tyszkiewicz wzięła udział w kilku popularnych programach telewizyjnych. Początkowo była związana z projektem Janusza Józefowicza i Nataszy Urbańskiej "Przebojowa noc". Następnie pojawiła się w programie "Jaka to melodia?". W 2016 roku dołączyła do uczestników programu "Twoja twarz brzmi znajomo" emitowanego przez stację Polsat. Wcieliła się w postać Michała Szpaka, Axl Rose, Dody, Edyty Górniak, Oceany, 2Pac, Chrisa de Burgh, Pink oraz Alicji Majewskiej. Pierwsze miejsce zajęła już w drugim odcinku programu wykonując utwór "Paradise City" zespołu Guns'n Roses. Wcieliła się wtedy we frontmana formacji, Axla Rose i swoim występem zachwyciła zarówno publiczność, jak i jurorów.

Zobacz także:

Olga Szomańska - Maciej Dowbor - Mateusz Banasiuk

maria tyszkiewicz

Więcej o:

maria tyszkiewicz

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.