Tego jeszcze nie było! Nowa uczestniczka w "Sanatorium miłości". Zajęła miejsce Marii Luizy. "Trochę się obawiałam"

Zgodnie z przewidywaniami internautów, w ostatnim odcinku "Sanatorium miłości" z programu odeszła Maria Luiza. Jej miejsce natychmiast zajęła nowa uczestniczka.

Maria Luiza z Gliwic zrezygnowała z dalszego uczestnictwa w "Sanatorium miłości", bo jak wyznała, zrozumiała, że nie znajdzie w programie drugiej połówki. - Bardzo szkoda, ale to jest życie. Czuję, że powinnam w tym momencie wyjść. To jest silniejsze ode mnie. Nie przypuszczałam, że w ciągu dwóch tygodni można się tak zintegrować, że tak można fajnie spędzać czas - powiedziała na pożegnanie. W związku z tym produkcja sięgnęła po listę rezerwowych i pierwszy raz w historii "Sanatorium miłości", program w trakcie jego trwania zyskał nową kuracjuszkę. Okazała się nią emerytowana pielęgniarka z Łodzi - Maria. 

Zobacz wideo Chajzer nie ma szczęścia w miłości. A jak sprawdza się w biznesie? Sprawdziliśmy jego kebaby

"Sanatorium miłości". Małgorzata szybko oceniła nową uczestniczkę

Małgorzata nie była zachwycona nową panią. - Babka jak babka. Facjata w sumie fajna, ale reszta no... Nie ma zagrożenia - wypaliła od razu. A gdy kuracjuszka była po speed datingu ze wszystkimi panami, dodała z zadowoleniem: - Uważam, że nasi panowie nie są nią zainteresowani. Nowa uczestniczka szybko zaczęła nawiązywać kontakty. - Grupa powitała mnie wspaniale. Trochę obawiałam się, że mają już swoje relacje, przyzwyczajenia. Na spakowanie walizki miałam dwa dni, ale nie zabrakło w niej niczego. Nie wiedziałam, co wziąć, bo bardzo przeżyłam, że dostałam telefon. Było to dla mnie duże wyzwanie, ale powiedziałam, że dam radę - powiedziała Maria z Łodzi. Po chwili zastanowienia skorzystała z prawa zorganizowania randki i zaprosiła na nią Ryszarda. Nie wszystkim się to spodobało. - W grupie aż iskrzy, prawda? - podsumowała na koniec odcinka Marta Manowska

Nowa uczestniczka 'Sanatorium miłości' zaprosiła na randkę Ryszarda.Nowa uczestniczka 'Sanatorium miłości' zaprosiła na randkę Ryszarda. Fot. screen 'Sanatorium miłości' / TVP VOD

Kim jest nowa uczestniczka "Sanatorium miłości"?

Wiadomo, że nowa uczestniczka "Sanatorium miłości" to 67-letnia Maria z Łodzi. Kobieta przez 20 lat pracowała w Polsce jako pielęgniarka, a później przez kilkanaście lat kontynuowała karierę zawodową w Niemczech. Przez długi czas opiekowała się seniorami. Ma za sobą dwa małżeństwa. Pierwsze z Polakiem trwało ponad 20 lat i owocem jego jest dwójka dzieci. Drugie małżeństwo, z Niemcem, trwało tylko dwa lata. Od 12 lat jest samotna i dlatego zdecydowała się zgłosić do programu. W ostatnim czasie zajmuje się akupunkturą. - Po różnych przejściach, samotności, postanowiłam, że z tym koniec. Zaczynam nową drogę, nowe życie. Oglądałam ten program, nie wszystkie edycje, ale te, które widziałam, podobały mi się - stwierdziła. Dużo jej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

 
Nowa uczestniczka "Sanatorium miłości" znajdzie w programie drugą osobę?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.