"Love Island". Zuza i Jarek wygrali dzięki Danowi? Uczestnik wykłada karty na stół

Za nami finał "Love Island". Jeden z uczestników postanowił skomentować zwycięstwo Zuzy i Jarka. "Czuję, jakbym to ja wygrał" - napisał Dan na InstaStories.

Dziewiąta edycja "Love Island" dobiegła końca. W finale spotkały się trzy pary: Zuzia i Jarek, Asia i Rafał oraz Patrycja i Robert. O zwycięstwie decydowały głosy widzów, którzy za najlepszą parę tego sezonu uznali Zuzię i Jarka. Na drugim miejscu znalazła się Patrycja z Robertem. Co ciekawe, ich relacja rozwinęła się na krótko przed finałem i widzowie uważali, że uczestnicy tworzą jedną z najbardziej uroczych par w programie i mają dużą szansę na miłość. Na trzecim miejscu uplasowali się Asia i Rafał, którzy mają na swoim koncie kilka sporów. Kiedy emocje po wielkim finale opadły, Dan postanowił skomentować zwycięstwo Zuzy i Jarka. Sprawdźcie, jak odniósł się do ich wygranej.

Zobacz wideo Gilon mogłaby zastąpić Janachowską w "Tańcu z gwiazdami"? Zaskakujące wyznanie

"Love Island". Dan ma swoją zasługę w zwycięstwie Zuzy i Jarka? "Walczyłem o nich"

Dan z "Love Island" odpadł tuż przed finałem. W programie był jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników. Widzów oburzyło szczególnie jego zachowanie w ostatnich odcinkach show, kiedy kłócił się ze swoją partnerką. Dan w programie nawiązał też wartościowe przyjaźnie. Tuż przed finałem był ogromnym wsparciem dla Zuzy i Jarka podczas ich kłótni. Dzięki interwencji Dana para szybko znalazła porozumienie. Nic więc dziwnego, że ich zwycięstwo było dla uczestnika sporym przeżyciem i bardzo im kibicował. W relacji na InstaStories pochwalił się, że był terapeutą pary i niezmiernie cieszy się z ich sukcesu.

Czuję, jakbym to ja wygrał z nimi finał. Walczyłem razem z nimi, żeby było dobrze i udało mi się! Wierzyłem w nich i jestem z nich dumny - oznajmił Dan na InstaStories.

'Love Island'. Dan komentuje finał show'Love Island'. Dan komentuje finał show fot. instagram.com/ddaniel_kowalski

"Love Island". Jedna z par rozstała się po programie. Angelika i Mateusz nie są już razem

Jak się okazuje, jedna z par z programu nie jest już razem. Tuż przed finałem z show odpadł także Mateusz nazywany przez uczestników "Monte" oraz jego partnerka Angelika, którą poznał podczas pobytu w "Casa Amor". Uczestniczka właśnie poinformowała, że nie jest już w relacji z Mateuszem, ale pozostają w koleżeńskich stosunkach. Więcej przeczytasz tutaj. ZOBACZ TEŻ: "Love Island". Jedna z par rozstała się po finale show. "Ta relacja jest już zakończona"

 
Jak oceniacie Dana w roli terapeuty?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.