"Love Island". Jedna z par rozstała się po finale show. "Ta relacja jest już zakończona"

Jak się okazuje, ledwo skończył się dziewiąty sezon "Love Island", a jedna z par już ogłosiła rozstanie. Macie podejrzenia o kogo może chodzić? Pierwsze zgrzyty zaczęły się jeszcze w programie. Powiało nudą.

Za nami finał dziewiątej edycji "Love Island". W ostatnim odcinku show na uczestników czekała wyjątkowa niespodzianka. Finalistów odwiedzili najbliżsi. Spotkania były bardzo emocjonujące i pełne wzruszeń. Po spotkaniach przyszedł czas na przedstawienie ostatecznych wyników głosowania widzów. Zgodnie z ich decyzją dziewiątą edycję show wygrali Zuza i Jarek, którzy tworzyli parę od początku swojego pobytu na wyspie. Na drugim miejscu uplasowali się Patrycja i Robert, a na trzecim Asia i Rafał. Jak się okazuje, jedna z par z dziewiątej edycji "Love Island" rozstała się krótko po programie.

Zobacz wideo Gilon o "tropieniu" jej związku. Tak zareagowała na skuteczność jej fanów

"Love Island". Ta para nie jest już razem. "Zakończyliśmy naszą relację"

Tuż przed finałem "Love Island" z programu odpadli Mateusz i Angelika. Uczestniczka dołączyła do programu na etapie "Casa Amor". Między parą szybko zaiskrzyło, ale ogień równie szybko się wypalił. Jak się okazuje, Mateusz i Angelika nie są już razem. O wszystkim uczestniczka poinformowała na Instagramie, gdzie zorganizowała Q&A dla fanów. "Nasza relacja z Mateuszem została zakończona" - poinformowała jedną z fanek Angelika. W dalszej części Q&A Angelika przyznała, że pozostaje z Mateuszem w serdecznych stosunkach. 

Zakończyliśmy już naszą relację, natomiast lubię go jako człowieka i nasza relacja jest typowo koleżeńska - podkreśliła uczestniczka.

'Love Island'. Angelika'Love Island'. Angelika fot. instagram.com/angelikaajuraszek

"Love Island". Tak widzowie zareagowali na zwycięską parę. Wygrała naturalność

Jak widzowie oceniają zwycięstwo Zuzy i Jarka w dziewiątej edycji "Love Island"? Nie da się ukryć, że większość mocno im kibicuje. "Rewelacja, najlepsi zawodnicy z całego sezonu. Jarek naturalny, szczery i pełen humoru i Zuza syrenka, mądra asertywna i pełna miłości", "Ale żeby ryczeć na "Love Island"… psycholog mi nie uwierzy", "Jarek i Zuza, zdobyliście serca wielu widzów. Gratuluję wam i życzę samych pięknych chwil po programie" - czytamy w komentarzach. Pojawiły się także sugestie, że oni także wkrótce się rozstaną. "Najbardziej niedojrzała para…nie zasłużyli, bo tu nie było miłości. Zuza dla mnie bardzo niedojrzała dziewczynka" - napisał jeden z widzów. Też kibicowaliście Jarkowi i Zuzi?

 
Czy związek Zuzy I Jarka z Love Island przetrwa po programie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.