Aneta Kręglicka na próbach do konkursu Miss Polonia. Tak wyglądała 35 lat temu. "Bardzo poważnie"

Aneta Kręglicka niedawno skończyła 59 lat. Na swoim koncie ma tytuły Miss Polonia, Miss Świata i Queen of Europe. W sieci pojawiło się archiwalne wideo, na którym można zobaczyć, jak modelka i bizneswoman wyglądała na krótko przed wzięciem udziału w konkursie.

Aneta Kręglicka w 1989 roku została Miss Polonia, a kilka miesięcy później Miss Świata. Tytuł najpiękniejszej kobiety przyniósł jej ogromną popularność, ale kariera w show-biznesie nigdy nie była jej marzeniem. Po wygranej Kręglicka wyleciała do USA, gdzie pracowała w jednej z nowojorskich agencji modelek. Ostatnio w sieci pojawił się fragment nagrania z prób do konkursu Miss Polonia, gdzie wśród kandydatek przechadza się młodziutka Aneta Kręglicka. Film już jest hitem w sieci. Zobaczcie, jak 35 lat temu wyglądała celebrytka.

Zobacz wideo Jessica Ziółek o presji wyglądu, kiedy się jest kobietą piłkarza. "Lepiej jest się pochwalić kimś, kto dobrze wygląda, a nie jest zaniedbany"

Aneta Kręglicka na próbach do konkursu Miss Polonia. "Naturalnie i pięknie"

Aneta Kręglicka w wywiadach wielokrotnie podkreślała, że nie lubiła popularności, jaką przyniósł jej tytuł Miss Świata. Od początku zupełnie inaczej widziała swoją przyszłość i w innej branży chciała robić karierę. - Kiedyś po konkursie miałam wątpliwości, czy dobrze zrobiłam, startując w nim. Nie lubiłam rozpoznawalności i popularności, która na mnie spadła. Nigdy też wcześniej nie miałam takich planów, a swoją przyszłość widziałam jako przedsiębiorca, kariera w show-biznesie mnie nie interesowała i tak jest do teraz - wyznała w rozmowie z Plotkiem. 

Kręglicka przystąpiła do konkursu Miss Polonia, kiedy miała 24 lata. Jak wyglądała jeszcze przed głównym konkursem? Na nagraniu, które pojawiło się na TikToku możemy podziwiać modelkę podczas prób do konkursu Miss Polonia, a także pozostałe kandydatki, które brały wtedy udział w rywalizacji. Nie da się ukryć, że od tamtych lat moda diametralnie się zmieniła, co doskonale widać zarówno po makijażu, jak i fryzurach. Część internautów zwróciła uwagę, że makijaż był znacznie mocniejszy. "Naturalnie piękne i każda wygląda inaczej, wyjątkowo", "Piękne kobiety. Gdyby miały zrobiony dzisiejszy makijaż i fryzury wyglądałyby jak boginie", "Piękne, ale bardzo poważnie wyglądają na swój wiek" - czytamy w komentarzach. 

Aneta KręglickaAneta Kręglicka fot. screen tiktok..com/paticzka5

Aneta Kręglicka zdradziła sekret nieskazitelnej cery. Takie zabiegi wykonuje

Aneta Kręglicka niedawno skończyła 59 lat. Mimo upływu czasu była Miss World nadal zachwyca doskonałą sylwetką i nieskazitelną cerą. Jaki jest jej sekret? Niedawno wyznała, z jakich zabiegów korzysta w gabinecie u kosmetologa. Przyznała, że najlepsze efekty dają zabiegi laserowe i regularnie wykonywana mezoterapia. "Z doświadczenia też wiem, że najlepszy efekt będzie widoczny po ok. sześciu tygodniach, dlatego laser warto robić wczesną wiosną, aby latem mieć już skórę w lepszej kondycji. Laser wykonuje się też w okresie, kiedy słońce jeszcze nie operuje tak intensywnie, najlepiej dwa razy do roku, kolejny raz jesienią. Szczególnie po laserze, ale też na co dzień konieczne jest stosowanie filtrów. O tym nigdy nie zapominajcie" - podkreśliła Kręglicka na Instagramie.

 
 
Ile razy Polka zdobyła koronę Miss World w historii tych wyborów?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.