Aneta Kręglicka bez makijażu zachwyca nieskazitelną cerą. To jej sekret

Aneta Kręglicka uznawana jest za jedną z najpiękniejszych Polek. Była Miss World z 1989 roku często pokazuje się bez makijażu i ma idealną cerę. Wyjawiła, jak o siebie dba.

Aneta Kręglicka 22 listopada 1989 roku została Miss Świata i na jej głowie wylądowała korona, o której marzyły tysiące młodych kobiet. Tytuł najpiękniejszej kobiety świata przyniósł jej ogromną popularność. Wcześniej otrzymała tytuł Miss Polonia i wicemiss International w Tokio, a po wygranych wyleciała do USA, gdzie pracowała dla jednej z nowojorskich agencji modelek. Jak wyznała w wywiadzie z nami, popularność nigdy nie była w kręgu jej zainteresowań. - Kiedyś po konkursie miałam wątpliwości, czy dobrze zrobiłam, startując w nim. Nie lubiłam rozpoznawalności i popularności, która na mnie spadła. Nigdy też wcześniej nie miałam takich planów, a swoją przyszłość widziałam jako przedsiębiorca, kariera w show-biznesie mnie nie interesowała i tak jest do teraz - wyznała w rozmowie z Plotkiem. Kręglicka zrezygnowała z bycia celebrytką i skupiła się na samorozwoju z dala od blasku fleszy i została dyrektorką ds. strategii i kreacji mody. Od tamtego momentu, kiedy Aneta Kręglicka została Miss Świata, minęło już 35 lat, ale czas dla Anety Kręglickiej jakby się zatrzymał. Była modelka bardzo często pokazuje się w mediach społecznościowych bez makijażu i promuje zdrowy tryb życia. Zobaczcie, jak wygląda w wersji sauté.

Zobacz wideo Jessica Ziółek o presji wyglądu, kiedy się jest kobietą piłkarza. "Lepiej jest się pochwalić kimś, kto dobrze wygląda, a nie jest zaniedbany"

Aneta Kręglicka zdradziła, jak dba o cerę. "Wbrew temu, co może myślą niektórzy, stosuję wyłącznie naturalne zabiegi"

Mimo upływu lat Aneta Kręglicka nadal uznawana jest za jedną z najpiękniejszych Polek. Często podkreśla, że aktywność fizyczna jest stałym elementem jej codzienności i regularnie dba o swoją sylwetkę. Businesswoman korzysta też z różnego rodzaju zabiegów na twarz, aby zachować młodą i sprężystą skórę. Często na Instagramie pokazuje się bez makijażu i widać, że ma nieskazitelną cerę. To zasługa nie tylko aktywnego trybu życia i zdrowej diety, ale także odpowiedniej pielęgnacji, która wspomagana jest w salonie piękności. 59-latka wyjawiła w jednym z postów, że wykonuje regularnie mezoterapię oraz zabiegi laserowe, których efekt widoczny jest dopiero po kilku tygodniach. "Z doświadczenia też wiem, że najlepszy efekt będzie widoczny po ok. sześciu tygodniach, dlatego laser warto robić wczesną wiosną, aby latem mieć już skórę w lepszej kondycji. Laser wykonuje się też w okresie, kiedy słońce jeszcze nie operuje tak intensywnie, najlepiej dwa razy do roku, kolejny raz jesienią. Szczególnie po laserze, ale też na co dzień konieczne jest stosowanie filtrów. O tym nigdy nie zapominajcie" - podkreśliła Kręglicka. Zdjęcia bez makijażu modelki mówią same za siebie, regularna pielęgnacja przynosi spektakularne rezultaty.

Wbrew temu, co może myślą niektórzy, stosuję wyłącznie naturalne zabiegi. Moim ulubionym zabiegiem od lat jest mezoterapia i rzeczywiście stosuję ją co trzy miesiące. Mniej więcej wtedy, gdy mam czas. Czasami dwa razy do roku zdarza mi się skorzystać z laserów. A tak to naprawdę pielęgnacja i masaże. Sama masuję sobie ciało i twarz. To są naprawdę moje codzienne zabiegi - podkreśliła Aneta Kręglicka w rozmowie z "Faktem". 

Aneta KręglickaAneta Kręglicka fot. instagram.com/anetakreglicka_official

Aneta Kręglicka nie może żyć bez sportu. "To moja energia, zdrowie, sprawność, figura, terapia na smutki, stres i na słabsze momenty"

Aneta Kręglicka chętnie dzieli się z fanami sekretem jej szczupłej i sprężystej sylwetki. Jak się okazuje, jest bardzo zdyscyplinowana i ćwiczy niezależnie od pory roku. "Pytacie, odpowiadam. Ćwiczę codziennie rano 30 minut. Biegam dwa lub trzy razy w tygodniu. Latem golf, zimą narty. Kocham to!" - napisała na InstaStories. Modelka często podkreśla, że sport i aktywność fizyczna pełnią bardzo ważną rolę w jej życiu. "Sport w moim życiu jest od zawsze, to mój nawyk. To moja energia, zdrowie, sprawność, figura, terapia na smutki, stres i na słabsze momenty. To też radość. Dlatego dbam, żeby nie odpuszczać. Systematyczność sprawia, że nawet jeśli jakaś podróż, czy inne okoliczności zachwieją ten rytm, szybko wracam do formy. Ciało pamięta, co wcześniej zakodowało. Sportujcie się dla siebie!" - czytamy na Instagramie Kręglickiej.

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.