"Ślub od pierwszego wejrzenia". Przemek w końcu pokazał ukochaną. "To już rok razem"

Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już jakiś czas temu publikował zdjęcia z tajemniczą blondynką. Uczestnik eksperymentu po raz pierwszy pokazał twarz swojej partnerki. Podobna do Justyny?

Przemek Wereszczyński wziął udział w ósmej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli go z Justyną. Mimo sporych różnic charakterów wydawało się, że ich relacja przetrwa i część widzów mocno im kibicowała. Po zakończeniu show okazało się, że para zdecydowała się rozstać. Od jakiegoś czasu Przemek publikował w sieci zdjęcia z tajemniczą blondynką, ale nie był zbyt wylewny co do łączącej ich relacji. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tym razem zrobił wyjątek i opublikował romantyczne ujęcia ze swoją partnerką.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna pokazała partnera. To już nie tajemnica

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Przemek pokazał zdjęcie z ukochaną. Para świętuje rocznicę

Przemek po zakończeniu przygody w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" pozostał aktywny w sieci, gdzie często publikuje zdjęcia z podróży. Były partner Justyny z matrymonialnego show TVN właśnie wybrał się do Włoch, a na Instagramie opublikował ujęcia m.in. z Bergamo. W opisie fotografii przyznał, że jest pod ogromnym wrażeniem tego miejsca. "Ciao! Włoskie życie mnie oczarowało. Bergamo i Varenna to miejsca, gdzie czas się zatrzymuje, a każdy zakątek skrywa historię. Niezapomniane widoki, pyszne jedzenie i niepowtarzalny klimat - to wszystko sprawiło, że ten wyjazd był niezapomniany!" - napisał. Już wiadomo, kto stał po drugiej stronie obiektywu. Przemek zdecydował się opublikować na InstaStories ujęcie z ukochaną. Jak się okazuje, para świętowała swoją pierwszą rocznicę.

To już rok razem - napisał Przemek na InstaStories.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Przemek pokazał ukochaną'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Przemek pokazał ukochaną fot. Instagram.com/pan_theera

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Przemek przeszedł spektakularną metamorfozę. Schudł aż 13 kilogramów

Przemek po zakończeniu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszedł ogromną metamorfozę. Uczestnik show TVN zmienił dietę i wprowadził do swojej codzienności regularną aktywność fizyczną. "Chodzenie na siłownię od prawie roku + dieta dały efekty. Dziękuje za wszystkie miłe słowa od was! Dają motywację do dalszej pracy" - chwalił się na Instagramie. Dzięki swojej konsekwencji i ciężkiej pracy Przemek schudł aż 13 kilogramów. Widać, że uczestnik eksperymentu doskonale czuje się w swoim ciele, a sportowy tryb życia zagościł u niego na stałe. 

 
Czy w programie Ślub od pierwszego wejrzenia kibicowałaś/-eś Przemkowi i Justynie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.