"Taniec z gwiazdami". Kto odpadnie w następnym odcinku? Bukmacherzy bez wątpliwości

Wielkimi krokami zbliża się kolejny odcinek programu "Taniec z gwiazdami". Tym razem z show pożegnają się aż dwie pary. Kogo widzowie nie zobaczą już więcej na parkiecie? Wiemy, co obstawili bukmacherzy.

"Taniec z gwiazdami" wystartował 3 marca na antenie Polsatu. Program wrócił do telewizji w odmienionej formule. Odświeżono skład jury, w którym ze starego grona została jedynie Iwona Pavlović. W najnowszym sezonie dołączyli do niej: Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak oraz Tomasz Jan Wygoda. Poziom umiejętności gwiazd, które występują na parkiecie, jest oceniany jako wysoki. Zasady gry są jednak niezmienne. Ktoś musi pożegnać się z programem. W ostatnim odcinku padło na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską i Kamila Gwarę. Tym razem aż dwie pary opuszczą "Taniec z gwiazdami". Poznajcie typy bukmacherów.

Zobacz wideo Na co gwiazdy wydały swoje pierwsze zarobione pieniądze? "Kasjerka nie nadążała!"

"Taniec z gwiazdami". Te pary nie mogą czuć się bezpiecznie. Na kogo wskazali bukmacherzy?

"Fakt" postanowił przeanalizować jedną ze stron bukmacherskich, na której pojawiła się lista z typowaniami wyników "Tańca z gwiazdami". Kto może pożegnać się z programem? Zdaniem bukmacherów z show najprawdopodobniej odpadną Beata Olga Kowalska oraz Mieszko Masłowski. Według ekspertów taneczną przygodę zakończyć mają także Krzysztof Szczepaniak oraz Sara Janicka. To jednak nie wszystko. Bukmacherzy wskazali na jeszcze jedną parę, która nie może czuć się bezpiecznie. Ich zdaniem Kamil Baleja oraz Magdalena Perlińska także mogą zakończyć walkę o Kryształową Kulę. Myślicie, że mają rację? Wszystko okaże się w najbliższym odcinku. Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii na górze strony. 

'Taniec z gwiazdami''Taniec z gwiazdami' Fot. KAPiF.pl

"Taniec z gwiazdami". Kamil Baleja usłyszał od Pavlović, że ma "haczykowate nogi". Tak jej odpowiedział

W ostatnim odcinku Iwona Pavlović skomentowała nogi Kamila Balei. Powiedziała, że są "haczykowate". Uczestnik postanowił odnieść się do jej słów. Opublikował w mediach społecznościowych zabawny filmik, na którym pokazywał zalety posiadania "haczykowatych" nóg. Żona Balei wieszała na stopach prezentera różne przedmioty, m.in. ręcznik i siatkę. Filmik spodobał się Iwonie Pavlović. "Kamilu, za poczucie humoru masz ode mnie dziesiątkę. Żona też. Brawa dla was. Ten filmik robi wszystkim cudowny dzień" - napisała jurorka w komentarzu. ZOBACZ TEŻ: Zwyciężczyni "Tańca z gwiazdami" przechodzi kryzys. "Gdy na ustach jest uśmiech, oczy się nie śmieją"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.