Z odcinka na odcinek w "Tańcu z gwiazdami" robi się coraz goręcej. Nie brakuje ciętych komentarzy od wymagającego jury i równie ciętych odpowiedzi od uczestników. Najwięcej uwagi skrada Dagmara Kaźmierska i jej wymiana zdań z Iwoną Pavlović. W poprzednim odcinku bohaterka "Królowych życia" i Marcin Hakiel głosami widzów uniknęli eliminacji. Z programem pożegnali się Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh. Na kogo padło tym razem? Więcej zdjęć z programu znajdziesz w galerii na górze strony.
Widzowie po raz kolejny mogli podziwiać swoich ulubieńców na parkiecie. Bank rozbiła Roksana Węgiel, która ze swoim partnerem zgarnęła aż 40 punktów! Taniec młodej piosenkarki rozgrzał widzów i jurorów do czerwoności. W pewnym momencie doszło nawet do ostrej wymiany zdań między Ewą Kasprzyk a Iwoną Pavlović. Świetnie poradziła sobie również Anita Sokołowska, która zdobyła 35 punktów. Nie można tego samego powiedzieć o Dagmarze Kaźmierskiej, która otrzymała 21 punktów. W oczach Pavlović słabo wypadła również Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która łącznie zdobyła 22 punkty.
Po zsumowaniu wszystkich głosów od widzów zapadł ostateczny werdykt. Z programem pożegnali się Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara. Zgadzacie się z tą decyzją?
Okazuje się, że nowa edycja "TzG" przyciągnęła naprawdę sporą publiczność. Pierwszy odcinek obejrzało prawie dwa miliony widzów. Tym samym telewizja Polsat zapewniła sobie pozycję lidera na rynku. Podobna sytuacja wydarzyła się po odcinku drugim. "Zrobiliśmy to ponownie! Według panelu Nielsena drugi odcinek "TzG" oglądało ponad 1,8 mln widzów w grupie 4+" – mogliśmy przeczytać na oficjalnym profilu programu na Instagramie. Jeszcze przed rozpoczęciem show, Edward Miszczak informował, że kluczem do sukcesu jest odpowiedni casting. Trzeba przyznać, że tegoroczny dobór gwiazd naprawdę robi wrażenie! Komu kibicujecie w tej edycji? ZOBACZ TEŻ: Taniec z gwiazdami". Tyszkiewicz zaliczyła jedną z największych wpadek w historii. Wszyscy zamarli