"Taniec z Gwiazdami". Iwona Pavlović zwolniona z programu? Miszczak znalazł już zastępstwo

Rewolucji w Polsacie ciąg dalszy. Tym razem Edward Miszczak wziął się za ekipę "Tańca z Gwiazdami". W najnowszej edycji nie zobaczymy już popularnej jurorki? Wiele na to wskazuje.

Edward Miszczak w 2023 roku przejął stery dyrektora programowego Polsatu. Dotychczasowy szef TVN-u zdecydował się wprowadzić do stacji sporo zmian. Dodajmy, że wiele jego decyzji nie spotkało się ze zrozumieniem pracowników i widzów. Dotąd najwięcej kontrowersji wywołało zwolnienie Katarzyny Dowbor z funkcji prowadzącej "Nasz nowy dom". Wiele wskazuje na to, że z Polsatem pożegna się kolejna wielka gwiazda.

"Taniec z Gwiazdami". Iwona Pavlović żegna się z programem? Zastąpi ją inna gwiazda

Chodzi o Iwonę Pavlović, która od 2005 roku zasiada w fotelu jurora polskiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Choreografka od początku związana jest z programem i wielu nie wyobraża sobie oceniania tanecznych popisów gwiazd bez jej komentarzy. Wygląda jednak na to, że Edward Miszczak jest już nieco znużony obecną formułą produkcji i chce odświeżyć jurorski skład. Jak donosi "Super Express", Czarną Mambę ma zastąpić gwiazda, która karierę rozpoczynała właśnie w tanecznym show, Izabela Janachowska.

Gdy program wróci na antenę w 2024 roku zmian będzie jeszcze więcej. Jak dowiedział się "Super Express", pracę w show może stracić Iwona Pavlović. Na fotelu jurora ma ją wtedy zastąpić dotychczasowa współprowadząca – Izabela Janachowska. Program nadal będzie prowadzić kultowy za życia Krzysztof Ibisz. Niepotwierdzony jest jednak dalszy udział Pauliny Sykut.

"Taniec z Gwiazdami". Edward Miszczak przesunął emisję najnowszego sezonu. "Potwierdzam"

Niedawno widzów zelektryzowała wiadomość o odwołaniu jesiennej edycji "Tańca z Gwiazdami". Na wiosnę władzę stacji informowały o rozpoczęciu prac nad czternastą odsłoną show. Zmienione miały zostać dzień emisji oraz tytuł, nic jednak nie zapowiadało tak ogromnych rewolucji w składzie jurorskim. W końcu głos zabrał sam Edward Miszczak, który w rozmowie z Plejadą zapowiedział, że program wróci, ale dopiero za rok. " Ta informacja już wyciekła wczoraj. Potwierdzam, że program został przeniesiony na wiosnę 2024 r. "Taniec z gwiazdami" cały czas powstaje, robimy nową scenografię, ale nie jesteśmy jeszcze gotowi z tym projektem".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.