Iwona Pavlović pożegna się z "Tańcem z Gwiazdami"? Jurorka zabrała głos

W sieci pojawiła się informacja, że w Polsacie szykują się kolejne zwolnienia. Tym razem to rzekomo Iwona Pavlović miałaby się pożegnać z posadą jurorki w "Tańcu z Gwiazdami". Medialne doniesienia skomentowała sama zainteresowana.

Pomimo tego, że Edward Miszczak dopiero od 16 stycznia oficjalnie rozpocznie pracę jako dyrektor programowy Polsatu, to już zdążył wprowadzić kilka zmian. Najpierw w mediach pojawiła się informacja, że z programem "Twoja twarz brzmi znajomo" pożegnał się Michał Wiśniewski, a kilka dni temu okazało się, że o posadzie jurorki może zapomnieć Katarzyna Skrzynecka. Według doniesień, zmiany mogą dotknąć również obsadę "Tańca z Gwiazdami"

Zobacz wideo Iwona Pavlović wspomina Zbyszka Wodeckiego. "Cały czas nie wierzę, że go nie ma"

Zmiany w "Tańcu z Gwiazdami"? Iwona Pavlović stawia sprawę jasno

O tym, że Iwona Pavlović rzekomo pożegna się z posadą w tanecznym show, poinformował "Super Express". Tabloid podał także, dlaczego Edward Miszczak planuje roszady w "Tańcu z Gwiazdami". Podobnie zresztą sprawa miała wyglądać z Katarzyną Skrzynecką. TUTAJ przeczytacie więcej na ten temat.

O swoje losy mogą martwić się inne polsatowskie gwiazdy. Szczególnie Iwona Pavlović, która zasiadała w jury "Tańca z Gwiazdami", gdy program za czasów Miszczaka pokazywał TVN, a potem przeszła do Polsatu. To zostało uznane za zdradę. 

Dziennikarze Plejady skontaktowali się z Iwoną Pavlović, aby potwierdzić te informacje. Jurorka nie chciała wypowiadać się na temat ewentualnego zwolnienia. Jednak pod znakiem zapytania postawiła dalsze losy "Tańca z Gwiazdami". 

Ja nie mam pojęcia nawet czy będzie "Taniec z Gwiazdami", więc zostawiam to bez komentarza.

Pod koniec grudnia 2022 roku w mediach pojawiła się informacja, że w wiosennej ramówce Polsatu nie będzie kolejnej edycji programu "Tańca z Gwiazdami". Portal Wirtualnemedia.pl dowiedział się, że jeśli show w ogóle wróci na antenę to najwcześniej jesienią. Czas pokaże, czy plotki o zmianach w składzie jury okażą się prawdziwe.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.