Mateusz z "Rolnika" randkuje z siostrą Asi? Niespodziewane spotkanie uczestników

Mateusz Budych był jedynym uczestnikiem, który opuścił program "Rolnik szuka żony" jako singiel. Ostatnio pochwalił się spotkaniem z bohaterami poprzedniej edycji show. Wśród nich była siostra uczestniczki.

Mateusz Budych był jednym z uczestników dziewiątej odsłony randkowego show "Rolnik szuka żony". 28-latek niestety nie miał szczęścia w miłości. W finałowym odcinku wystąpił jako singiel. Nie obyło się bez kontrowersji. Według Mateusza, wszystkie kandydatki miały źle wypowiadać się o jego rodzinie i gospodarstwie, o czym dowiedział się od anonimowego informatora. Uczestniczki stanowczo temu zaprzeczyły. Niestety, niesmak pozostał, a Mateusz zrezygnował z kontynuowania tamtych znajomości. Rolnik miał jeszcze szansę na stworzenie relacji z inną dziewczyną, Agnieszką, która dołączyła do programu nieco później. Ta znajomość również nie przerodziła się w nic większego.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Magda na ślub założyła wianek, ale to roczny syn pary skradł całą uwagę. "Mały elegancik"

"Rolnik szuka żony". Mateusz Budych spotyka się z siostrą innej uczestniczki?

Obecnie Mateusz Budych skupia się na pracy w gospodarstwie rolnym. Choć nie występuje już w telewizji, jest aktywny w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie zebrał już ponad 18 tysięcy obserwujących. Fani show nadal chcą śledzić jego poczynania. Były uczestnik często wrzuca nowe zdjęcia do sieci. Tym razem pochwalił się spotkaniem ze znajomymi. Znacie ich z ósmej edycji show "Rolnik szuka żony". 

'Rolnik szuka żony'. Mateusz Budych na Instagramie'Rolnik szuka żony'. Mateusz Budych na Instagramie fot. https://www.instagram.com/mateusz_budych

Na zdjęciu obok Mateusz Budycha, widzimy Asię Wielgosz, Kamila Osypowicza oraz ich córkę. Para poznała i zakochała się w sobie w poprzednim sezonie randkowego programu. Co za tym idzie, Mateusz musiał się z nimi zaznajomić poza nagraniami do show. Być może poznali się w innych okolicznościach? Na zdjęciu widnieje jeszcze jedna osoba. Jak się okazało, jest to młodsza siostra Asi Wielgosz, Julia. Dziewczyna usiadła naprzeciwko Mateusza. Po minach widać, że wypad do kawiarni był udany. Myślicie, że dawny bohater "Rolnika" postanowił lepiej poznać siostrę Asi? 

Joanna Wielgosz przygotowuje się do ślubu

Za kilka miesięcy Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz z programu "Rolnik szuka żony" staną na ślubnym kobiercu. Para intensywnie przygotowuje się do ceremonii. Szycie sukni panny młodej trwało ponad pół roku. Obecnie była uczestniczka skupia się na wybraniu idealnej fryzury. Ostatnio poddała się koloryzacji. Na profilu na Instagramie zaprezentowała się w naturalnym kolorze. Postawiła na ciemny blond w neutralnym tonie. ZOBACZ TEŻ: "Złotopolscy" mają już 26 lat. Jak zmienili się aktorzy? Serialowy Waldek nie ma ostatnio najlepszej sławy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.