"Rolnik szuka żony". Joanna nie jest już blondynką. Zmieniła kolor przed ślubem. "Mamy naturalność"

Joanna i Kamil z programu "Rolnik szuka żony" są w ferworze ślubnych przygotowań. Zajęć jest naprawdę sporo, bo niedawno na świat przyszła ich córka. W natłoku obowiązków narzeczona rolnika znalazła chwilę na spontaniczną wizytę u fryzjera.

Joanna Wielgosz była w programie "Rolnik szuka żony" kandydatką Kamila. Między parą bardzo szybko pojawiło się uczucie, w ostatnich odcinkach kultowej serii TVP zakochani szeptali sobie czułe słówka, a podczas finału uczestnik się oświadczył. Para właśnie przygotowuje się do ślubu. Ceremonia zaplanowana jest na wrzesień, więc czasu na przygotowania pozostało niewiele. Zakochani są bardzo zapracowani, bo niedawno ich rodzina się powiększyła. W październiku 2022 roku Joanna I Kamil zostali rodzicami Tosi. "W nocy tego dnia nasze życie zmieniło się o 180 stopni, oczywiście na lepsze. Tej nocy przyrzekliśmy sobie, że uczynimy życie naszej Perełki najszczęśliwszym, jakie sobie można wymarzyć" - napisała na Instagramie Joanna. W przerwie od ślubnych przygotowań uczestniczka znalazła chwilę na wizytę u fryzjera. Joanna właśnie zaprezentowała się na Instagramie w odmienionej odsłonie. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

"Rolnik szuka żony". Joanna zmieniła fryzurę. "Mamy naturalność"

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz z programu "Rolnik szuka żony" już na początku września powiedzą sobie sakramentalne "tak". Suknia panny młodej jest przygotowywana już od siedmiu miesięcy. "To jest praca ręczna. Każde naszywanie koronki jest ręczne. Doszywanie kryształków również. To jest bardzo pracochłonne i dlatego tyle to trwa" - powiedział w programie "Pytanie na śniadanie" projektant sukni Maciej Domański. W międzyczasie Joanna sprawdza nowe fryzury. Właśnie poddała się koloryzacji i postawiła na naturalność. W wersji sauté zaprezentowała się na Instagramie.

Znikł żółty odcień blondu. Mamy naturalność - napisała na Instagramie. 

'Rolnik szuka żony'. Joanna zmieniła fryzurę'Rolnik szuka żony'. Joanna zmieniła fryzurę fot. instagram.com/joasia.wielgosz

"Rolnik szuka żony". Była kandydatka Kamila z programu odwiedziła parę

Joanna i Kamil z programu "Rolnik szuka żony" mieszkają obecnie z rodzicami Kamila. "Lepszych teściów wymarzyć sobie nie mogłam" - wyznała Joanna w programie "Pytanie na śniadanie". Niedawno parę i ich nowo narodzoną córkę Tosię odwiedziła jedna z kandydatek, która w programie zabiegała o serce rolnika. Iza była jedną z trzech kandydatek uczestnika. Z Joasią bardzo szybko nawiązały bliski kontakt i dziewczyna bardzo ciężko zniosła odpadnięcie z programu. Jak się okazuje, panie nadal utrzymują kontakt. Niedawno Joanna opublikowała zdjęcie z wizyty Izy, która bawi się z jej córeczkę. Fotografię wymownie podpisała "Cześć, ciotka". Więcej przeczytasz tutaj

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.