"Rolnik szuka żony". Kamil oświadczył się Joannie na wizji. Pochwaliła się pierścionkiem: Najpiękniejszy moment w moim życiu

Za nami finał ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Kamil spotkał się ze wszystkimi kandydatkami, które zaprosił na gospodarstwo. W pewnym momencie rolnik ukląkł przed wybranką i poprosił ją o rękę. Joanna na Instagramie pokazała, jak wygląda pierścionek.

Więcej na temat programów telewizyjnych znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl. 

Dzięki udziałowi w programie "Rolnik szuka żony" Kamil odnalazł prawdziwą miłość. Przed kamerami zapytał ukochaną, czy ta zostanie jego żoną. Dziewczyna na Instagramie opublikowała zdjęcia z tego wzruszającego momentu i przy okazji pokazała, jak wygląda pierścionek w całej okazałości. Nie ukrywała, że dzięki show spełniły się jej marzenia. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Rolnik szuka żony". Ci uczestnicy stanęli na ślubnym kobiercu. Tak wtedy wyglądali [ZDJĘCIA]

Zobacz wideo Na oczach widzów programu "Rolnik szuka żony" wielu uczestników znalazło miłość

"Rolnik szuka żony". Kamil oświadczył się Joannie w finałowym odcinku show 

Kamil i Joanna zostali okrzyknięci przez fanów ulubioną parą tej edycji. Widzowie miłosnego show wierzą, że ta dwójka pasuje do siebie idealnie i tworzą autentyczną, kochającą parę. Już w poprzednich odcinkach mężczyzna szczerze wyznał, że zaręczyny są kwestią czasu i jak zapowiedział, tak zrobił. Asia nie ukrywała zaskoczenia, ale z radością przyjęła zaręczyny. Na Instagramie opublikowała zdjęcia z tego emocjonalnego dnia i pochwaliła się złotym pierścionkiem. 

A więc powiedziałam tak. Najpiękniejszy moment w moim życiu - napisała Asia.

Zakochani chwilę po zaręczynach zadzwonili do swoich rodzin, by pochwalić się radosną nowiną. Poruszali nawet temat wesela, ale nie chcieli zdradzać więcej szczegółów. 

 

W komentarzach posypały się gratulacje od widzów i uczestników show. Internauci od początku mocno kibicowali relacji Kamila i Asi, a oświadczyny były tego zwieńczeniem. 

Gratulacje zakochańce.
Wspaniale na was się patrzy - dodała Kamila.
Najlepsza para programu, od początku wam kibicowałam - czytamy.

ZOBACZ: "Rolnik szuka żony". Kamil przeszedł sporą metamorfozę. W przeszłości miał kręcone włosy

Marek i Elżbieta 'Rolnik szuka żony'Finał "Rolnik szuka żony 8". Ela: Wyjechały kamery, Marek się odmienił. Obrażał ją

To już drugie zaręczyny w tej edycji programu i wygląda na to, że szykuje się kolejne wesele. Kamil wziął przykład z Krzysztofa i nie zamierzał zwlekać z przejściem na kolejny etap związku. 

Więcej o: