"Rolnik szuka żony" Asia o ciąży. Musiała walczyć o każdy tydzień. "Nadal jestem w szoku"

Joanna Wielgosz, znana z show "Rolnik szuka żony", opowiedziała fanom o ciąży. Wszystko skończyło się dobrze, ale zanim urodziła się Antonina, jej rodzice przeżyli wiele trudnych chwil.

Joanna Wielgosz udowodniła, że miłość można znaleźć nawet w telewizyjnym programie. Uczestniczka ósmego sezonu show "Rolnik szuka żony" tworzy szczęśliwy związek z poznanym tam Kamilem Osypowiczem. Para jest już po zaręczynach, a w październiku doczekała się córki, Antoniny. 23-latka postanowiła podzielić się z instagramowymi obserwatorami kilkoma przemyśleniami z okresu ciąży. Ujawniła, że był to szczególnie trudny czas i wiele wskazywało na to, że poród może rozpocząć się na długo przed terminem. 

Nowe związki dawnych partnerów gwiazdNowe związki dawnych partnerów gwiazd

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Marta Paszkin pokazała, jak zmieniło się jej ciało półtora tygodnia po porodzie

Joanna Wielgosz szczerze o swojej trudne ciąży

Wielgosz opublikowała na swoim koncie zdjęcie sprzed kilku tygodni, na którym zapozowała będąc jeszcze w zaawansowanej ciąży. Wyznała, że ciążę udało jej się donosić do 37. tygodnia, czyli do terminu granicznego - dzieci narodzone po tym czasie nie są już wcześniakami i z reguły przychodzą na świat w dobrym stanie.

Zdjęcia Joanny Wielgosz znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Ostatnio, przeglądając galerię, natrafiłam na to zdjęcie. Zrobiłam je dokładnie tydzień przed tą wielką nocą. Jeszcze niczego nieświadoma, że już za kilka dni będę trzymać naszą Perełkę na rękach. Minął już ponad miesiąc, a ja nadal jestem w szoku, że udało się dociągnąć, aż do 37. tygodnia. To była ciężka walka o każdy tydzień - napisała Joanna.

Celebrytka wyznała, że przebywając na oddziale, spotykała kobiety mierzące się z jeszcze trudniejszymi problemami, niż jej. Te doświadczenia wiele ją nauczyły. Szczerość Joanny docenili jej instagramowi obserwatorzy:

Asiu, najważniejsze, że wszystko skończyło się dobrze.
Całe szczęście, że już wszystko super, a ciężkie chwile to tylko dowód siły - dodawali otuchy wielbiciele pary.
 

Agata Rubik, Piotr Rubik, Anna Lewandowska, Robert LewandowskiRubik poznał żonę podczas Miss Polonia, a Stuhr oświadczył się na studiach

Wiedzieliście, że rolnicza para ma za sobą takie przejścia?

Zdjęcia Joanny Wielgosz znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: