"Twoja twarz brzmi znajomo" bez Małgorzaty Walewskiej. Do jury dołączy znana aktorka!

Wygląda na to, że produkcja "Twoja twarz brzmi znajomo" nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. W najnowszym odcinku na widzów czeka spora niespodzianka. W roli jurorki będą mogli zobaczyć aktorkę, Annę Dereszowską.

W najnowszej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" przy jurorskim stole zasiadają: Małgorzata Walewska, Robert Janowski oraz Paweł Domagała. Po raz pierwszy w historii muzycznego show jest tylko trzech jurorów. Wszystko w za sprawą zmian, jakie zaczęły wchodzić w życie wraz z nowym dyrektorem programowym telewizji Polsat, Edwardem Miszczakiem. Widzowie, którzy sądzili, że więcej roszad nie będzie - są w błędzie. Szykuje się kolejna niespodzianka.

Zobacz wideo Anna Dereszowska w sukni ślubnej

Kolejne zmiany w "Twoja twarz brzmi znajomo". Anna Dereszowska wystąpi w roli jurorki 

Jakiś czas temu jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zaczęło się stopniowo wykruszać. Michał Wiśniewski pożegnał się jako pierwszy. Muzyk stwierdził, że nie ma do nikogo żalu za tę decyzję. Później muzyczne show opuściła Katarzyna Skrzynecka. Aktorka wygrała pierwszą edycję, a później oceniała występy innych uczestników. W geście koleżeńskiej solidarności ze stanowiska prowadzącego zrezygnował Piotr Gąsowski.

Wydawać by się mogło, że zmian jest już pod dostatkiem, ale jak się okazuje to jeszcze nie koniec. W najnowszym odcinku w roli jurorki pojawi się Anna Dereszowska. Aktorka nie dołączy jednak do programu "Twoja twarz brzmi znajomo" na stałe. Jak dowiedział się portal wirtualnemedia.pl Anna Dereszowska ma zastąpić Małgorzatę Walewską, która w dniu nagrania musiała udać się na premierę opery.

Anna DereszowskaAnna Dereszowska KAPiF.pl / KAPIF.pl

Anna Dereszowska w muzycznym show nie pojawi się przypadkowo. Aktorka była jedną z uczestniczek w ósmej edycji. Takie chwilowe zmiany i pojedyncze zastępstwa nie są nowością w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". W poprzednim sezonie w jednym odcinku za Michała Wiśniewskiego w jury pojawił się aktor, Lesław Żurek.

 

Premierowy odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo" z gościnnym udziałem Anny Dereszowskiej zostanie wyemitowany już w piątek 24 marca o godzinie 20:00 na antenie Polsatu. Zamierzacie oglądać? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.