"Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna usunęła wszystkie zdjęcia z sieci. "Skończyło się dzielenie prywatą"

Justyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaniepokoiła fanów usunięciem wszystkich zdjęć z prywatnego profilu. Była żona Przemka wyznała, że rezygnuje z prywatnego konta na Instagramie i nie ma zamiaru więcej dzielić się prywatnym życiem.

Justyna Hołubowicz była uczestniczką ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ja z Przemkiem i na samym początku ich relacja zapowiadała się obiecująco, ale szybko pojawiły się zgrzyty. Justyna była jedną z najbardziej krytykowanych osób w programie. Podpadła widzom za próby kontrolowania męża i wieczne niezadowolenie. W finale ku zaskoczeniu wszystkich para postanowiła pozostać w małżeństwie, ale krótko po zakończeniu show okazało się, że związek nie przetrwał. Justyna jest już w nowej relacji i podjęła decyzję, że nie chce już pokazywać życia prywatnego w sieci.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Marta Manowska"Sanatorium miłości". Uczestniczki o Marcie Manowskiej

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna znika z sieci. "Skończyło się dzielenie prywatą"

Justyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła zrezygnować z prowadzenia prywatnego konta na Instagramie, na którym zgromadziła ponad 55 tys. obserwujących. Z profilu zniknęły też wszystkie fotografie. Jeszcze kilkanaście dni temu zdradziła na InstaStories, że jest zakochana.

Program się skończył i skończyło się dzielenie prywatą - podkreśliła Justyna.

Justyna poinformowała, że ma się doskonale i jest teraz skupiona na pracy. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podkreśliła, że przed przystąpieniem do eksperymentu nie miała prywatnego konta na Instagramie i czuła się z tym o wiele lepiej, dlatego postanowiła do tego wrócić. Na koniec utarła nosa wszystkim hejterom. 

Wszystko u mnie dobrze, mam dużo pracy i wolę skupić się na tym, co mnie otacza (...) Przed programem nie miałam prywatnego insta i postanowiłam, że tak mi najlepiej. Ani ze mnie gwiazda, ani celebrytka, raczej czarny charakter ósmego sezonu. Wszystkiego dobrego. Wasza drama queen - napisała na InstaStories.

Oglądaliście ostatni sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Justyna znika z sieci'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Justyna znika z sieci fot. instagram.com/justyna_wypieczone

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

'Azja Express'"Azja Express". Afera po emisji pierwszego odcinka. Widzowie wściekli

Zobacz też: "10 lat młodsza w 10 dni". Uczestniczka zdegustowana tym, jak ją potraktowano. Oburzające słowa

Więcej o: