"Twoja twarz brzmi znajomo". Znamy kolejną uczestniczkę. To gwiazda "M jak miłość"

Produkcja programu "Twoja twarz brzmi znajomo" sukcesywnie ujawnia kolejne gwiazdy 18. edycji show. Tym razem na scenie zobaczymy zmagania aktorki znanej z kultowego serialu TVP2. Fani "M jak miłość" bardzo lubią tę postać.

27 stycznia na Instagramie programu "Twoja twarz brzmi znajomo" ujawniono pierwszego uczestnika show Polsatu. Chyba nikt nie spodziewał się, że w 18. edycji pojawi się Piotr Stramowski. O aktorze jest ostatnio głośno w związku z rozstaniem z długoletnią partnerką Katarzyną Warnke. Jak się okazuje, Stramowski już ułożył sobie życie z nową kobietą. Aktor pojawił się z ukochaną na ostatniej premierze filmu "Pokusa", w którym zagrał m.in. w scenie erotycznego trójkąta z młodziutką córką Jana Englerta, Heleną. W popularnym programie Polsatu pojawi się też najsłynniejsza polska "Brzydula", czyli Julia Kamińska, oraz debiutujący Oskar Cyms, którego dwie ballady znalazły się w filmie "365 dni". Stacja właśnie ogłosiła kolejną gwiazdę "Twoja twarz brzmi znajomo". To aktorka znana z serialu "M jak miłość" Katarzyna Kołeczek. 

Zobacz wideo Patrycja Kazadi opowiada o endometriozie. Komentuje też wpis Pawlikowskiej

"Twoja twarz brzmi znajomo". Polsat ogłosił kolejną gwiazdę. To aktorka znana z "M jak miłość"

W 18. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" szykuje się wiele zmian. Najpierw media obiegła informacja, że Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka nie pojawią się już na stanowisku jurorów. Potem w akcie solidarności z programem pożegnał się też prowadzący Piotr Gąsowski. W nowej edycji u boku Macieja Dowbora pojawi się Maciek Rock, którego możecie kojarzyć z innego popularnego programu stacji "Idola". To właśnie tam w latach 2002-2005 pełnił funkcję prowadzącego. Producenci "Twoja twarz brzmi znajomo" z powodzeniem umieją budować napięcie. Właśnie ogłosili kolejną gwiazdkę. To lubiana aktorka z "M jak miłość" - Katarzyna Kołeczek. W serialu wciela się w postać Jagody, siostrzenicy Modrego (Stefan Friedmann), którą ostatnio łączą romantyczne perypetie z Tadeuszem (Bartłomiej Nowosielski). Znana jest nie tylko z kultowego serialu TVP2, ale ma także za sobą role w zagranicznych produkcjach. Prywatnie Kołeczek jest mamą czteroletniej Marianny.

Druga uczestniczka nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" gra w teatrze, filmach i serialach. Również za granicą. Zagrała w takich polskich produkcjach jak: "Listy do M.", "Narzeczony na niby" , "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" czy zagranicznych np. "Press", "Bridget Jones 3" oraz ostatnio "97 minutes", gdzie w jedną z głównych postaci wciela się Alec Baldwin. Przywitajcie gorąco Kasię Kołeczek! - czytamy na Instagramie programu. 

Podekscytowana Kasia Kołeczek właśnie potwierdziła na Instagramie, że zdecydowała się na udział w programie.

Aaaaa, to już oficjalne! Przede mną ogromne wyzwanie! Trzymajcie proszę kciuki - napisała na Instagramie.
 

Więcej zdjęć Kasi Kołeczek znajdziesz w galerii na górze strony.

Jak na tę wiadomość zareagowali fani Katarzyny Kołeczek? Pod ogłoszeniem udziału w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" na Instagramie aktorki serialu "M jak miłość" posypały się słowa wsparcia. Wygląda na to, że Katarzyna może liczyć na silny doping ze strony fanów.

Nie mogę się doczekać!
Mocno trzymam kciuki, życzę samych sukcesów w programie.
Trzymam kciuki! Z pewnością będzie pięknie - czytamy w komentarzach.

Będziecie oglądać 18. edycję programu "Twoja twarz brzmi znajomo"?

 
 

Zobacz też: Dorota Szelągowska musiała zmierzyć się z krytyką w programie. Dostało się całej ekipie. "Dla nas to był straszny policzek"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.