Joanna Koroniewska ironicznie o "TTBZ": "Dowbor cały czas myśli o Gąsie". Fani pękają ze śmiechu

Joanna Koroniewska pokazała zabawne nagranie, które obrazuje żal Macieja Dowbora z powodu odejścia Piotra Gąsowskiego z programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Na początku stycznia Polsat niespodziewanie poinformował, że w kolejnej edycji formatu "Twoja twarz brzmi znajomo" nie zobaczymy Katarzyny Skrzyneckiej. Ta szybko wyjaśniła, że to nie ona podjęła decyzję o odejściu z programu. Piotr Gąsowski w geście solidarności z aktorką zrezygnował z funkcji prowadzącego. Teraz Joanna Koroniewska w mediach społecznościowych pokazała, jak Maciej Dowbor już zaczyna tęsknić za kolegą.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska wraz z córką tłumaczy, dlaczego nie pokazuje dzieci

Joanna Koroniewska ironicznie o "Twoja twarz brzmi znajomo": Dowbor cały czas myśli o Gąsie

Żona prowadzącego "Twoja twarz brzmi znajomo" udostępniła na Instagramie krótkie nagranie, na którym w ironiczny sposób pokazała, że nie ma co liczyć na towarzystwo męża. Maciej Dowbor bowiem pogrążony w smutku wspomina współpracę z Piotrem Gąsowskim.

Co by tutaj dalej robić z tak pięknie rozpoczętym dniem? Bo na Macieja Dowbora chyba nie ma co liczyć?! Sami zobaczcie - napisała pod nagraniem, na którym widać, jak Dowbor ogląda archiwalne fragmenty show "Twoja twarz brzmi znajomo".
 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci prześcigają się w propozycjach aktywności, którymi może się zająć Joanna Koroniewska.

Jak to co? Pokłócić się z mężem o byle co.
Musisz przebrać się za Gąsa.
Zadzwonić do Gąsa! Niech się nie wygłupia i wraca natychmiast.

Wcześniej Maciej Dowbor opublikował na Instagramie filmik, w którym nawiązał do zmian personalnych w programie.

"TTBZ" to największa zawodowa przygoda mojego życia i dziewięć lat wspaniałych przeżyć! Ponad połowa mojej historii w Polsacie! Kocham ten program! Nie wiem, jak skomentować to, co się wydarzyło z Piotrem Gąsowskim! Jestem w szoku, potrzebuję więcej czasu! Stworzyliśmy fajny duet i nawet nie wyobrażam sobie, jak "TTBZ" może istnieć bez niego. Tyle na teraz - napisał prezenter.
 

Widzowie zastanawiają się, czy zmiany w programie są powiązane z objęciem przez Edwarda Miszczaka funkcji dyrektora programowego stacji, co zaplanowano na 16 stycznia. 

Więcej o: