"Królowe życia". Laluna świeci "tureckimi zębami". Pokazała je spiłowane przed założeniem licówek. Drastyczny widok

Laluna z "Królowych życia" jest już po kolejnym zabiegu. Tym razem celebrytka zdecydowała się na hollywoodzki uśmiech. Na TikToku pokazała, jak wyglądała tuż przed nałożeniem śnieżnobiałych licówek. Opiłowane zęby to dość drastyczny widok.

Kasia Aleksander, zwana jako Laluna, już w "Królowych życia" zasłynęła jako fanka zabiegów chirurgii plastycznej. Celebrytka przyznała, że ma już od dawna wymyślony wizerunek "idealnej wersji siebie" i konsekwentnie dąży do realizacji tego planu. Właśnie zabrała się za zęby. Zobaczcie cały proces i finalny efekt.

Zobacz wideo Anna Lewandowska woli piosenkę rozstaniową Shakiry czy Miley Cyrus? Wybór był prosty

Laluna też ma "tureckie zęby". Pokazała, jak wyglądały jeszcze przed założeniem licówek

Laluna z "Królowych życia" znana jest z zamiłowania do zabiegów medycyny estetycznej. Celebrytka kilka miesięcy temu wzięła udział w walce na gali typu freak fight i starcie w oktagonie zakończyła ze złamanym nosem i sporą gażą na koncie. Po wyleczeniu urazu natychmiast zabrała się za kompleksowe "poprawienie" urody i wygląda na to, że pomimo licznych zabiegów, które już ma z sobą nadal, nie zamierza przestać i już planuje kolejne.

Miałam robiony zabieg odsysania bardziej nóg, z tyłu ręce i plecy górne. Kocie oczy, lifting ust, lifting brwi, lifting policzków, czyli podciąganie. Nos, ale tylko czubek nosa mniejszy leciutko, zadarty do góry. Liposukcja mocna podbródka - wymieniła na Instagramie.

Do medycznej wyliczanki gwiazda "Królowych życia" może dorzucić też nowe zęby. Laluna zdecydowała się na zabieg, który ostatnio bije rekordy popularności zarówno wśród gwiazd, jak i na TikToku. Mowa tu o tzw. "tureckich zębach". Hashtag "#turkeyteeth" ma na tej platformie ponad 326 milionów wyświetleń. Zabieg polega na spiłowaniu naturalnych zębów i przyklejeniu do nich śnieżnobiałych licówek. Efektem jest "idealny" hollywoodzki uśmiech, a nazwa wzięła się stąd, że celebryci często wykonują go w kilka godzin podczas wypadu do Turcji, która zasłynęła ostatnio z tego typu poprawiających urodę wakacji. Laluna także zdecydowała się na tego typu poprawę uśmiechu. Jak teraz wygląda? Nasuwa się na myśl tekst z kultowej reklamy proszku do prania -"bielsze nie będzie". Gwiazda "Królowych życia" pokazała na TikToku cały proces i nieestetyczny wygląd spiłowanych zębów tuż przed nałożeniem licówek.

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Celebrytka z "Królowych życia" przezornie zablokowała sekcję komentarzy. Trudno się dziwić, wykonywane przez nią zabiegi są często bardzo krytykowane. Fani uważają, że na zdjęciach publikowanych na Instagramie Laluna przestaje wyglądać już jak żywa osoba, a przypomina nierealną postać z kreskówki. Fani martwią się też o przykład, jaki celebrytka daje nastoletniej córce. Laura niedawno obchodziła 19 urodziny. Córka Laluny jest piękną dziewczyną, ale fani zauważyli, że już ingerowała w urodę i poprawiła m.in. usta. Teraz martwią się, że dorastająca dziewczyna za wcześnie zabierze się za "ulepszanie" wyglądu.

Jak wam się podoba nowy hollywoodzki uśmiech Laluny z "Królowych życia"?

 

Zobacz też: Stramowski stracił dla niej głowę. Kim jest Natalia Krakowska? To "specjalistka" od mózgu. Ma też dziecko

 
 
Więcej o:
Copyright © Agora SA