Tiktokerka pokazała, jak powstają "tureckie zęby". Zaczęło się od piłowania. Drastyczny widok

Kolejna tiktokerka postanowiła zrealizować marzenie o idealnym uśmiechu. Poleciała na popularny ostatnio zabieg w Turcji. Etapami tworzenia "tureckich zębów" ochoczo podzieliła się w krótkim filmiku.

Tiktokerka Jodie Rollo znana na platformie jako "jodrollo" po śnieżnobiałe zęby wybrała się do Turcji. Wycieczki do tego kraju to ostatnio bardzo popularny trend wśród influencerów, którzy chcą sporo zaoszczędzić na zabiegach medycyny estetycznej. Na TikToku hashtag "#turkeyteeth" ma ponad 130 milionów wyświetleń i gwiazdy otwarcie przyznają się do zakładania licówek, aby osiągnąć idealny hollywoodzki uśmiech. 25-letnia Rollo udostępniła na platformie filmik z wyjazdu, na którym krok po kroku pokazuje, jak wygląda ten proces.

Zobacz wideo Kogo Mrs. Lillyy chciałaby zobaczyć na golasa? [Lista Plotka]

Tiktokerka pokazała, jak powstają "tureckie zęby". To dość drastyczny widok

Jodie Rollo jest bardzo zadowolona z nowego uśmiechu, który zawdzięcza licówkom zrobionym w Turcji. Dlaczego nakładanie licówek jest teraz tak popularne? Zabieg pozwala na zmianę kształtu, wielkości i przede wszystkim koloru zębów, więc szybko można całkowicie zmienić ich wygląd. Cały proces Rollo dokładnie udokumentowała na TikToku. Jak się okazuje, na początku trzeba spiłować aż 70 procent (!) powierzchni zębów, do których następnie zostaną przyklejone licówki. To właśnie z tego powodu procedura jest bardzo często krytykowana. Zabieg nie zapewnia też hollywoodzkiego uśmiechu na całe życie. Po kilku latach licówki wymagają wymiany. Jodie Rollo otwarcie przyznała, że ten argument wcale jej nie zniechęcił.

Chodźcie ze mną zrobić tureckie zęby. Już nie mogę się doczekać, jak będę tego żałować za dziesięć lat - dodała sarkastycznie.

W trakcie nagrania Rollo pokazuje swoje zęby tuż przed nałożeniem licówek. Na filmiku widać, że zęby tiktokerki zostały znacząco spiłowane. Wideo szybko zyskało popularność w sieci i zostało wyświetlone już ponad 59 tys. razy przez użytkowników TikToka. Rollo to kolejna osoba, która zachwala taki sposób na śnieżnobiały uśmiech. Co sądzą o tym użytkownicy platformy? Sprawdź poniżej. 

Więcej zdjęć Jodie Rollo znajdziesz w galerii na górze strony.

Tiktokerka pokazała, jak powstają 'tureckie zęby'. Zaczęło się od piłowania. Dość drastycznieTiktokerka pokazała, jak powstają 'tureckie zęby'. Zaczęło się od piłowania. Dość drastycznie fot. screen TikTok.com/jodrollo

W komentarzach pod filmem Jodie Rollo pojawiło się wiele sceptycznych głosów. Użytkownicy TikToka zwrócili uwagę, że przed zabiegami zęby dziewczyny były w bardzo dobrym stanie i swoim działaniem tylko przyczyniła się stomatologicznych problemów w przyszłości.

Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że czekają cię lata leczenia kanałowego.
Kochana, nie musisz czekać aż dziesięciu lat. Mam nadzieję, że lubisz fotel dentystyczny, bo od teraz to właśnie on będzie twoim najlepszym przyjacielem.
Licówki? Nie, ja podziękuję. Jeśli ty jesteś szczęśliwa i ci się podobają, to chyba najważniejsze - czytamy w komentarzach.

Co sądzicie o tego typu zabiegach? Zdecydowalibyście się na coś takiego?

 
 

Zobacz też: Katarzyna Sokołowska o dojrzałym macierzyństwie. "Nic nie tracę"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.