Ewelina z "Warsaw Shore" zrobiła nie tylko nos. Wymienia, jakim zabiegom poddała się w Turcji. Wśród nich modna metamorfoza brwi

Ewelina Kubiak z "Warsaw Shore" opowiedziała na InstaStories o zabiegach, jakim poddała się w klinice w Turcji i pokazała opuchniętą twarz. Z dobrodziejstw medycyny estetycznej skorzystał także jej chłopak.

Ewelina Kubiak zdobyła popularność dzięki występowi w programie MTV "Warsaw Shore". Na początku dała się poznać jako osoba nieco nieśmiała, jednak z czasem jej osobowość przeszła metamorfozę, która szła w parze z odważnymi zmianami w wyglądzie. Ewel0na schudła, powiększyła usta i na swoim instagramowym profilu, który obserwuje ponad 550 tysięcy internautów, zaprezentowała nową wersję siebie. Wygląda na to, że to nie koniec jej przemiany.

Ewelina Kubiak wymienia zabiegi, którym się poddała i pokazuje twarz po przemianie

Uczestniczka "Warsaw Shore" pokazała na InstaStories efekty zabiegów, którym poddała się w klinice w Turcji. Na nagraniu widzimy opuchniętą twarz z siniakami pod oczami i nosem oraz opatrunkiem. Ewel0na odpowiedziała na pytania fanów i zdradziła, jakim zabiegom się poddała przed świętami. Jest ich sporo:

Dziękuję. Zabiegi, które teraz robiłam to: foxy eye, lifting brwi, lifting ust, korekta nosa, części chrzęstnej, liposukcję – przyznała w relacji.

Ewelina Kubiak na InstaStoryEwelina Kubiak na InstaStory Instagram/Ewel0na

Zobacz też: Ewelina z "Warsaw Shore" schudła 16 kilogramów. Efektami diety pochwaliła się na Instagramie. "Metamorfoza roku". To prawda!

W klinice w Turcji był także partner 26-latki, który - jak przyznała fanom - "robił sobie lipomastię", czyli pozbywał się nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolicy klatki piersiowej.

Zobacz wideo Wielka metamorfoza Eweliny z "Warsaw Shore"

Zobacz też: Ewel0na z "Warsaw Shore" zmienia swój wizerunek. Pozbyła się sztucznych rzęs. Efekt? Posypały się komplementy

Ewel0na zapewniła fanów, że jest dobrej formie:

Mnie nos nie boli w ogóle, wiec spokojnie, nie ma się czego bać.

W jednym z instagramowych postów przyznała także, że wreszcie pozbyła się kompleksów:

Od zawsze miałam dwa inne profile. Z jednej strony mały nosek, a z drugiej wielka kicha. To był mój kompleks od dzieciństwa, którego już się pozbyłam, dzięki najlepszemu lekarzowi - napisała Kubiak.

Zobaczcie, jak Ewelina wygląda po zabiegach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.