Katarzyna Sokołowska o dojrzałym macierzyństwie. "Nic nie tracę"

Katarzyna Sokołowska niedawno została mamą. W jednym z ostatnich wywiadów wyznała, jak radzi sobie z dojrzałym macierzyństwem. Jurorka "Top Model" w trakcie pracy nad 11. edycją show była w zaawansowanej ciąży. Jak pogodziła sferę prywatną i intensywną pracę na planie?

Katarzyna Sokołowska jest cenioną reżyserką pokazów mody i od lat ocenia uczestników programu "Top Model". Jurorka ma wieloletnie doświadczenie w pracy na wybiegach, więc dla uczestników show jest mentorką i ogromnym wsparciem. Prawie pięć miesięcy temu Sokołowska została mamą, jej syn Ivo Leo przyszedł na świat 18 lipca. Katarzyna chętnie pokazuje chłopca w mediach społecznościowych i wygląda na to, że świetnie odnajduje się w nowej roli. W najnowszym wywiadzie wyjawiła, jak łączy karierę z opieką nad synkiem. 

Zobacz wideo Małgorzata Socha wymownie o sukni-zbroi Rozenek. Powiedziała jedno słowo

Katarzyna Sokołowska wyznała, jak czuje się jako mama. Ivo Leo ma już prawie pięć miesięcy

Katarzyna Sokołowska w trakcie realizacji 11. edycji "Top Model" była już w zaawansowanej ciąży. Trudno sobie wyobrazić program bez jej udziału, ale, jak sama mówi, dzięki wsparciu produkcji było to możliwe. W rozmowie z dziennikarką serwisu Jastrząb Post powiedziała, że po porodzie czuje się świetnie. Jurorka wyznała, że ze względu na ciążę była to dla niej wyjątkowa edycja "Top Model". 

Czuję się znakomicie. To jest dla mnie piękny moment w życiu. Byłam w zaawansowanej ciąży, kręcąc tę edycję "Top Model", więc ona na zawsze pozostanie w moim sercu. Produkcja wykazała się otwartością i elastycznością, że mogliśmy realizować ten program w pełnym wymiarze - wyznała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Sokołowska została zapytana o to, jak radzi sobie po narodzinach syna z obowiązkami zawodowymi. Jurorka "Top Model" wyjawiła, że ma na tyle ustabilizowaną pozycję zawodową, że może ten wyjątkowy czas poświecić rodzinie. 

Mniej mnie zdecydowanie przez te ostatnie miesiące, bo skupiłam się na pewnych sprawach i staram się to wszystko dobrze skomponować, żeby to życie było takie, jakie powinno być w tym momencie. Uważam, że na tyle jesteśmy świadomi wszyscy, że czasami trzeba się skupiać na pewnych rzeczach. Jestem spełniona zawodowo, więc nic nie tracę. Jestem tu i teraz, i cieszę się tym macierzyństwem - powiedziała.
 

Więcej zdjęć Kasi Sokołowskiej znajdziesz w galerii na górze strony.

Katarzyna Sokołowska opowiedziała też, jak czuje się jako mama. Jurorka "Top Model" zdecydowała się na ciążę w wieku 48 lat. W trakcie wywiadu wyznała, że ze względu na późne macierzyństwo była przygotowana na wszystkie cienie i blaski posiadania dziecka. Podkreśliła, że chce jak najlepiej przeżyć ten czas. 

Na tyle mam przemyślane i oczekiwane to macierzyństwo, że biorę je z całym jego kolorytem. Każda mama ma takie podejście i jest po prostu otwarta. Wydaje mi się, że ta otwartość jest najważniejsza na to, co się dzieje, jakie jest dziecko. Staram się przeżywać ten czas jak najpiękniej, jak najpełniej. - dodała.
 
 

Zobacz też: Tak ubrała się do Disneylandu. Została wyproszona

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.