Zrobiła sobie "tureckie zęby", jednego połknęła. Tak teraz wygląda

TikTokerka podążyła za popularnym trendem i poleciała do Turcji zrobić zęby. Cztery lata później podgryzając chlebek pita, niemile się zaskoczyła.

Operacje plastyczne w Turcji to ostatnio popularny trend, ale wokół tematu pojawia się też dużo kontrowersji i zarzutów dotyczących powikłań po wykonanych zabiegach.Cambell Kenneford jest tiktokerką i marzyła o hollywoodzkim uśmiechu i śnieżnobiałych zębach. Aby to osiągnąć, zdecydowała się na założenie koron. Wypad na zabieg do Turcji pozwolił jej trochę zaoszczędzić i właśnie tam osiągnęła cel. Co ciekawe na TikToku filmy oznaczone hashtagiem "Turkey teeth" mają ponad 130 milionów wyświetleń. Nie da się ukryć, że kobieta nie jest jedyną, która skorzystała z tych usług. 

Zobacz wideo Randki z Tindera i poradnik całowania. Margarita zagrała w Koło Plotka

Użytkowniczka TikToka połknęła własny ząb. Na zabieg w Turcji wydała sporą sumę

Cambell Kenneford opublikowała na TikToku filmik, w którym wyjawiła, że cztery lata temu założyła korony na zęby w Turcji. Niestety, kilka dni przed nakręceniem materiału spotkał ją nieprzyjemny wypadek. Kobieta nieświadomie połknęła koronę, która oderwała się od zęba w trakcie posiłku.  

Kiedy zrobiłaś sobie zęby w Turcji cztery lata temu i właśnie jeden z nich połknęłaś - napisała.

Cambell zwróciła uwagę na inwazyjność tego zabiegu. Aby założyć korony, naturalne zęby muszą zostać w prawie 70 proc. spiłowane. Na filmiku kobieta pokazała, jak wygląda taki ząb. Cały materiał nagrała do popularnego na TikToku audio. W tle słychać słowa: "na miłość boską, wszystkie pieprz*ne pieniądze spłynęły teraz do rynsztoku".

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Filmik opublikowany przez Cambell Kenneford przyciągnął uwagę użytkowników platformy i ma ponad 12 tys. wyświetleń. Jeden z obserwatorów Cambell jest technikiem dentystycznym i napisał, że z doświadczenia wie, że tego typu korony wytrzymują około pięciu lat i odradził wszystkim taką procedurę.

Słyszałam już tyle złego o zabiegach w Turcji. Moi przyjaciele, którzy też korzystali z tych usług, mieli groźne infekcje... nikomu tego nie polecam - przyznał.

Inni posali z kolei:

Nawet bez tego zęba wyglądasz oszałamiająco.
Szczerze? Po co specjalnie rujnować własne zęby? Te pieniądze można było z pewnością wydać lepiej - czytamy w komentarzach.
 
 

Zobacz też: Meghan Markle podpadła. Tym razem sukienką. "Kopiuje Kate. Zazdrości jej"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.