Meghan Markle podpadła. Tym razem sukienką. "Kopiuje Kate. Zazdrości jej"

Meghan Markle znów w ogniu krytyki. Fani royalsów zarzucili żonie księcia Harry'ego, że z premedytacją kopiuje księżną Kate. Wszystko z powodu odsłaniającej ramiona sukienki, w której Markle pokazała się na gali w Nowym Jorku.

Meghan Markle i książę Harry są znów tematem numer jeden w mediach. Wszystko za sprawą dokumentu "Harry i Meghan" o życiu książęcej pary, który 8 grudnia miał premierę na Netfliksie. Na kilka dni przed ukazaniem się kontrowersyjnego miniserialu para pojawiła się na gali "Ripple of Hope" w Nowym Jorku, gdzie wręczono jej nagrodę za przeciwstawienie się strukturalnemu rasizmowi w rodzinie królewskiej. Doceniono, że w wywiadzie u Oprah Winfrey Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się na odważny krok przeciwko bliskim, wiedząc, jak bolesne będzie to miało konsekwencje. Na uroczystej gali małżonka księcia pojawiła się w białej sukni do ziemi. Kiedy sieć obiegły zdjęcia z wydarzenia, natychmiast zarzucono Markle, że z premedytacją skopiowała strój księżnej Kate.

Zobacz wideo Brytyjska rodzina królewska na małym i dużym ekranie. Dlaczego przyciąga aż taką uwagę?

Meghan Markle znów podpadła. Tym razem sukienką. "Ona tak bardzo chce być jak Kate. Zazdrości jej"

Kiedy Meghan Markle mieszkała jeszcze na królewskim dworze, nieustannie porównywano ją do księżnej Kate. W takim zestawieniu zawsze wypadało blado, bo to Kate była ukochaną tłumów Brytyjczyków. Księżna Kate i książę William przylecieli ostatnio do Stanów Zjednoczonych po prawie ośmioletniej przerwie i wzięli udział w uroczystej gali rozdania nagród Earthshot w Bostonie. Księżna Kate wybrała tego dnia zjawiskową zieloną suknię z odsłoniętymi ramionami i podbiła serca fanów. Kilka dni później książę Harry i Meghan Markle przybyli do Nowego Jorku na galę "Ripple of Hope". Markle także wybrała kreację odsłaniającą ramiona i nie trzeba było długo czekać na reakcję w sieci. Od razu zarzucono Markle, że nie ma własnych pomysłów i strój skopiowała po Kate. W sieci natychmiast zaroiło się od porównań i komentarze były bezlitosne.

Oczywiście, jak zawsze kopiuje Kate. Dla niepoznaki założyła białą suknię.
Skopiowała Kate z linią dekoltu, reszta sukni jest inaczej skrojona.
Ona tak bardzo chce być jak Kate. Na pewno jej zazdrości - czytamy w komentarzach na Twitterze.

Jak sądzicie, czy Meghan Markle z premedytacją skopiowała zieloną suknię Kate?

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

 

Zobacz też: Rod Stewart bał się o życie syna. Upadł na boisku i "nagle zrobił się siny"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.