Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się! "Decyzja trudna, lecz konieczna"

Kto by się spodziewał, że jedna z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu ogłosi rozstanie tuż po Party Fashion Night 2022. Tak się jednak stało. Aktorzy opublikowali na Instagramie wspólne oświadczenie. Pod postem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Wszystko, co dobre kiedyś się kończy - tak można by rzec po tym, co pojawiło się na Instagramie Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego. Para zdecydowała się zakończyć związek i opublikowała na Instagramie 12 października 2022 roku wspólne oświadczenie. Treść posta wskazuje na to, że nie zobaczymy ich już razem na ściance. 

Zobacz teżPiotr Stramowski wrzucił zdjęcie z córką. "Trzy latka za tobą"

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

To koniec. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski nie są już razem

Prasa kolorowa od pewnego czasu rozpisywała się na temat kłopotów w małżeństwie Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego. Oliwy do ognia dolała informacja, że para nie pozowała ze sobą na ściance podczas Party Fashion Night 2022. Koło północy udostępnili na Instagramie post, w którym ogłosili oficjalne zakończenie relacji. Napisali:

Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej córki, która jest dla nas najważniejszym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności - podkreślili.
 
 

Następnie dodali, że nie będą dalej komentować medialnego rozstania.

Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie - podsumowali.

Trudno nie kryć zaskoczenia oficjalnymi oświadczenia byłych partnerów, biorąc pod uwagę fakt, że tworzyli bardzo zgrany i piękny duet. Poznali się na planie filmu "Spirala" z 2015 roku, w którym grali główne role. Od razu poczuli do siebie chemię. W 2016 roku wzięli ślub, a trzy lata później na świat przyszła ich córka - Helena.

 

Spodziewaliście się tego?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.