"Twoja twarz brzmi znajomo". Wiadomo, kto zastąpi Piotra Gąsowskiego! Widzowie Polsatu dobrze go znają

"Twoja twarz brzmi znajomo" ma nowego prowadzącego. Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, do ekipy show dołączy Maciej Rock. Prezenter wcześniej pojawił się w m.in. "Idolu" oraz "Must Be the Music".

W Polsacie panuje napięta atmosfera. Zmiany związane z przejściem Edwarda Miszczaka, który jakiś czas temu pożegnał się z TVN, dotknęły kluczowych programów stacji. Już tej wiosny odczują to widzowie "Twoja twarz brzmi znajomo", bo za dalszą współpracę podziękowano Michałowi Wiśniewskiemu i Katarzynie Skrzyneckiej. Reorganizacja nastąpi jednak nie tylko za stołem jurorskim, ale także wśród prowadzących. Z rolą gospodarza pożegnał się bowiem Piotr Gąsowski w ramach solidarności ze zwolnioną jurorką.

Zobacz wideo Krupa jurorką w "Tańcu z Gwiazdami"?

Maciej Rock nowym prowadzącym "Twoja twarz brzmi znajomo". Dołączy do Macieja Dowbora?

Skrzynecką bardzo poruszył gest Gąsowskiego, za który podziękowała mu w emocjonalnym wpisie. Co ciekawe, jak nieoficjalnie ustalił serwis Wirtualnemedia.pl, ze względu na planowane przez Miszczaka czystki, aktor i tak miał zostać zwolniony z muzycznego formatu. Kilka dni od ujawnienia tych rewelacji ten sam serwis potwierdził z kolei, że w roli prowadzącego Gąsowskiego zastąpi Maciej Rock.

Dziennikarz z Polsatem związał się w 2002 roku, a rozpoznawalność zyskał jako prowadzący programu "Idol". Widzowie mogą kojarzyć go również z roli gospodarza w emitowanym w latach 2011-2016 "Must Be the Music. Tylko muzyka". 

Jak na razie wszystko wskazuje na to, że Rock poprowadzi "Twoja twarz brzmi znajomo" ramię w ramię z Maciejem Dowborem. Dziennikarz, który mocno przeżył odejście Gąsowskiego, jak dotąd nie poinformował, że także zamierza zrezygnować z posady w polsatowskim show. Z Maciejem Rockiem Dowbor spotkał się już na ścieżce zawodowej - razem z nim  Agnieszką Popielewicz tworzyli razem program "Się kręci". 

Maciej Dowbor, Maciej RockMaciej Dowbor, Maciej Rock KAPiF

Polsat nie poinformował natomiast, kto zastąpi zwolnionych jurorów. Michał Wiśniewski jako następcę wskazał Michała Szpaka, a z kolei "Fakt" dotarł do informacji, z których wynika, że stacja rozważa zaangażowanie Ralpha Kamińskiego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.