Joanna Brodzik od czasów "Magdy M." bardzo się zmieniła. A jak wyglądała wcześniej? Nie poznacie jej

Joanna Brodzik kończy 50 lat. Widzowie pokochali aktorkę za role w serialach takich jak "Kasia i Tomek" czy "Magda M.". Gwiazda nie zawsze była blondynką. Pamiętacie, jak wyglądała na początku kariery?

Joanna Brodzik to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która znana jest przede wszystkim fanom seriali. To ona razem z Pawłem Wilczakiem rozśmieszała nas w produkcji "Kasia i Tomek". Widzowie chętnie śledzili też losy tytułowej "Magdy M.", której rolę aktorka świetnie odegrała. Polska gwiazda kończy 50 lat, a my przypominamy, jak zmieniała się przez lata.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o makijażu na planie "M jak miłość"

Joanna Brodzik przeszła sporą metamorfozę. Jak wyglądała na początku kariery?

Joanna Brodzik w 1996 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Rok później zagrała w filmie "Dzień wielkiej ryby", a karierę rozpoczynała od ról w serialach takich jak "Klan" czy "Graczykowie". W 2002 roku dostała rolę w serialu "Kasia i Tomek", który przyniósł jej dużą rozpoznawalność. Aktorka wówczas nosiła zadziorną, krótką fryzurę.

Joanna Brodzik i Paweł WilczakJoanna Brodzik i Paweł Wilczak Fot. Adam Kozak / Agencja Wyborcza.pl

Joanna Brodzik zmieniała się jak kameleon. W tamtym czasie eksperymentowała z kolorami włosów, a na jej głowie gościł ciemny brąz, do którego wracała także w późniejszych latach.

Joanna Brodzik w 2004 rokuJoanna Brodzik w 2004 roku Fot. Maciej Zienkiewicz / Agencja Wyborcza.pl

Serial "Kasia i Tomek" połączył Joannę Brodzik i Pawła Wilczaka także w życiu prywatnym. Są parą od 2003 roku, a pięć lat później na świat przyszli synowie pary, bliźniaki Jan i Franciszek.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak w 2002 rokuJoanna Brodzik i Paweł Wilczak w 2002 roku KAPiF.pl

W późniejszych latach Joanna Brodzik zagrała m.in. w filmie "Nigdy w życiu". W 2005 roku zaczął być emitowany serial "Magda M." z aktorką w roli głównej. Wówczas nosiła ona dość krótkie włosy z charakterystyczną grzywką.

Joanna Brodzik w serialu 'Magda M.'Joanna Brodzik w serialu 'Magda M.' KAPiF.pl

Po kilku latach od emisji "Magdy M." aktorka zaskoczyła odważną fryzurą. Obcięła włosy na krótko i przefarbowała je na ciemny kolor. Wówczas zaczęła występować w serialu "Dom nad rozlewiskiem".

Joanna Brodzik w 2009 rokuJoanna Brodzik w 2009 roku KAPiF.pl

W ostatnich latach Joanna Brodzik zagrała m.in. w serialu "Receptura". Aktorka spełnia się jednak także w innej roli. W 2021 roku ukazała się jej książka kucharska "Umami. Opowieści i przepisy". Od kilku lat gwiazda jest wierna dłuższym blond włosom. Ewoluował także jej styl, który stał się bardziej stonowany i elegancki, chociaż wciąż z pazurem.

Joanna Brodzik w 2022 rokuJoanna Brodzik w 2022 roku KAPiF.pl / KAPIF.pl

Więcej starych zdjęć Joanny Brodzik znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Agora SA