Małgorzata Socha na początku kariery miała wielkie niewyregulowane brwi. I eksperymentowała z kolorami włosów

Małgorzata Socha dzisiaj nazywana jest ikoną stylu i zachwyca kreacjami, w których pojawia się na ściankach. Nie zawsze jednak tak było. Przypominamy, jak wyglądała na początku kariery.

Małgorzata Socha obecnie jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda angażowana jest przede wszystkim do ról serialowych, jednak występuje również w filmach i zajmuje się dubbingiem. Dzisiaj stylizacje Sochy są komplementowane, a aktorka jest inspiracją dla wielu kobiet. Długo jednak poszukiwała swojego stylu i eksperymentowała z wizerunkiem. Zobacz, jak wyglądała wiele lat temu.

Małgorzata Socha zmieniła się od początku kariery. Długo szukała własnego stylu

Małgorzata Socha debiutowała w 1997 roku w spektaklu Teatru Telewizji "Anka" w reżyserii Radosława Piwowarskiego. Pierwszą serialową rolę zdobyła rok później w "Złotopolskich". W późniejszych latach mogliśmy oglądać ją w serialu "Zostać miss" czy "Kasia i Tomek". Największą rozpoznawalność przyniosła jej jednak rola w "Na Wspólnej" oraz "BrzydUli". Widzowie pokochali postać sekretarki Violetty Kubasińskiej, w którą się wcielała. 

Małgorzata Socha nigdy nie unikała ścianek. Gwiazda chętnie pokazywała się na pokazach mody i innych wydarzeniach, na których mogła zaprezentować swoje kreacje. Początkowo wyróżniały ją grube brwi, które później zmieniły się zgodnie z panującą modą. Aktorka, która kojarzy nam się z blond włosami, eksperymentowała także z fryzurą i przez jakiś czas była szatynką. Bardzo ewoluował również jej styl. Nie wszystkie kreacje Sochy sprzed lat były udane, chociaż umówmy się - moda też była wówczas zupełnie inna.

Zobaczcie, jak wyglądała metamorfoza Małgorzaty Sochy. Będziecie zaskoczeni, jak zobaczycie niektóre ze starych zdjęć.

Zobacz też: Małgorzata Socha zbija majątek na reklamach. Za jedną kampanię może dostać nawet 500 tys. złotych

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.