Piotr Stramowski wystąpi w popularnym show. Ujawnił swój ukryty talent. Tego o nim nie wiedzieliście. "Szok!"

Na Instagramie programu "Twoja twarz brzmi znajomo" ujawniono nazwisko pierwszego uczestnika 18. edycji. W show wystąpi Piotr Stramowski. Fani są zachwyceni.

O programie "Twoja twarz brzmi znajomo" było ostatnio bardzo głośno. Wszystko za sprawą zmian, które w formacie wprowadził nowy dyrektor programowy PolsatuEdward MiszczakZ produkcją pożegnali się Katarzyna Skrzynecka i Michał Wiśniewski. W geście solidarności z prowadzenia show zrezygnował Piotr Gąsowski. Producenci programu powoli zaczyniają kompletować obsadę 18. sezonu. Poznaliśmy już między innymi nowego jurora oraz prowadzącego. W tych rolach pojawią się odpowiednio Paweł Domagała i Maciej Rock. Teraz na Instagramie ogłoszono nazwisko pierwszego uczestnika.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna pokazała przygotowania do występu w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Piotr Stramowski wystąpi w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". "Od zawsze lubił naśladować innych"

W mediach społecznościowych programu "Twoja twarz brzmi znajomo" ujawniono personalia pierwszego uczestnika 18. edycji. Okazuje się, że to Piotr Stramowski. Na temat udziału aktora w muzycznym show plotkowano już od jakiegoś czasu. Teraz Polsat oficjalnie potwierdził medialne doniesienia.

Oto pierwszy uczestnik nowego sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Od zawsze lubił naśladować innych, teraz będzie miał możliwość zaprezentować nam swoje nowe wcielania na scenie - czytamy na Instagramie programu.
 

Fani byli bardzo podekscytowani informacją. Internauci nie mogą doczekać się odcinków show z udziałem aktora.

Ale super, czekałem aż pan Piotr Stramowski pojawi się w tym programie!
Świetnie, to mocne nazwisko! Myślę, że nas zaskoczy swoimi metamorfozami.
Prowadzący Maciej, uczestnik Piotr Stramowski! Szok! Czekam już na pierwszy odcinek! - czytamy w komentarzach.

Jesteście ciekawi, jak Piotr Stramowski poradzi sobie w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.