"Milionerzy". Pytanie o prymusa nie było oczywiste. Nie chodziło o ucznia, lecz o... kuchenkę. Gracz był w kropce

W 590. Odcinku teleturnieju "Milionerzy" o główną nagrodę walczył pan Stanisław. Później do rozgrywki przystąpiła pani Aneta. Oboje mieli problem z pytaniem za gwarantowany tysiąc złotych. Sprawdźcie, ile udało im się wygrać.

"Milionerzy" to jeden z najpopularniejszych teleturniejów w Polsce. Widzowie od ponad dwóch dekad zasiadają przed telewizorami, aby kibicować zawodnikom. Ci, którzy wykazują się rozległą wiedzą, mają szansę wygrać czek na okrągły milion złotych. Czy tym razem się uda?

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

W 590. odcinku "Milionerów"fotelu naprzeciwko prowadzącego Huberta Urbańskiego zasiadł ponownie pan Stanisław Groszewski z Poznania. Zawodnik w poprzednim epizodzie teleturnieju zdobył 500 złotych, ale skończył się czas antenowy. W bieżącym odcinku zaczął od pytania, które miało podwoić stan jego konta i zapewnić mu gwarantowaną sumę pieniędzy. Problemy pojawiły się już na samym początku gry. 

"Milionerzy". Prymus to najlepszy uczeń w klasie i turystyczna kuchenka:

  • A. na prąd
  • B. na naftę
  • C. na brykiet
  • D. na drewno

Pan Stanisław nie miał pojęcia. Wyznał, że nie miał nigdy do czynienia z podobnym sprzętem. Zdecydował się skorzystać z koła ratunkowego, telefonu do przyjaciela. Znajomy nie pomógł, więc uczestnik wykorzystał ostatnie koło ratunkowe, pół na pół. Zostały mu dwa warianty: B i C. Zaryzykował i strzelił w odpowiedź: C. Prawidłową odpowiedzią okazało się jednak: B. Zawodnik musiał zakończyć rozgrywkę w teleturnieju, odchodząc z pustymi rękoma.

Kolejną uczestniczką 590. odcinka "Milionerów" była pani Aneta Brodowska-Zanadze ze Świętajna koło Olecka. Uczestniczka również miała trudność z pytaniem za gwarantowany tysiąc złotych.

"Milionerzy". Ile w przybliżeniu wynosi rozstaw szyn standardowej kolei normalnotorowej spotykanej w Polsce i w wielu państwach świata?:

  • A. 40 cm
  • B. 90 cm
  • C. 150 cm
  • D. 390 cm

Pani Aneta strzeliła w odpowiedź: B. Nie trafiła. Poprawna odpowiedź kryła się pod literą: C. Uczestniczka podobnie jak jej poprzednik odeszła z niczym.

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzedniego odcinka

W 568. odcinku "Milionerów" w grze wziął udział pan Dominik. Uczestnik szybko udzielał poprawnych odpowiedzi. Kłopot pojawił się w podchwytliwym pytaniu o zwierzę trójwarstwowe wśród dwuwarstwowych. Po skorzystaniu z koła ratunkowego udało się wytypować poprawne rozwiązanie zagadki.

W 565. odcinku "Milionerów" zagrał pan Kazimierz. Gracz całkiem sprawnie odpowiadał na kolejne pytania i gnał jak burza. Problem pojawił się przy pytaniu o tworzenie obrazów.

W 558. odcinku "Milionerów" wystąpiła pani Monika. Zawodniczka całkiem nieźle sobie radziła z kolejnymi pytaniami w teleturnieju, dopóki nie natknęła się na pechowe zagadnienie dotyczące bambusów.

Kolejny odcinek "Milionerów" już 25 stycznia o godzinie 20:55 na antenie TVN.

Więcej o: