"M jak miłość". Serialowy Krzyś to już dorosły mężczyzna. Porzucił show-biznes na stałe

Na przestrzeni lat w "M jak miłość" zadebiutowało wielu dziecięcych aktorów. Jednym z nich był Wojciech Traczyński, który wcielał się w rolę Krzysia. Jak potoczyła się jego kariera po odejściu z serialu?

"M jak miłość" jest jednym z najdłużej emitowanych polskich seriali. Produkcja gości na antenie TVP2 od niemal 23 lat. Wielu popularnych dziś aktorów rozpoczynało swoje kariery właśnie w telenoweli, opowiadającej o losach rodziny Mostowiaków. Niektórzy po krótkiej przygodzie z aktorstwem zdecydowali się porzucić show-biznes. Do tego grona zalicza się Wojciech Traczyński, który wcielał się w rolę Krzysia, adoptowanego syna Kuby Ziobera (Przemysław Cypryański). Co dziś słychać u byłego dziecięcego aktora?

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek mówi o makijażu na planie "M jak miłość" Wybierz serwis

Roksana WęgielRoksana Węgiel kończy 18 lat. Tak się zmieniała przez lata

"M jak miłość". Serialowy Krzyś to już dorosły mężczyzna. Porzucił show-biznes na stałe

Wojciech Traczyński zadebiutował w "M jak miłość" jako ośmiolatek. Jego przygoda z serialem nie trwała jednak długo. Po odejściu z produkcji postanowił porzucić show-biznes. Dziś młody mężczyzna ma 22 lata i aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Z jego Instagramowego profilu możemy dowiedzieć się, że interesuje się motoryzacją i uwielbia podróżować. Serialowy Krzyś chętnie pokazuje także fotografie, na których pozuje w towarzystwie ukochanej. Były dziecięcy aktor chętnie chwali się też wyrzeźbioną sylwetką.

Wojciech TraczyńskiWojciech Traczyński Instagram.com/ wojciech_traczynski

Więcej aktualnych zdjęć Wojciecha Traczyńskiego znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Anita, Anita i Józef - 'Sanatorium miłości 5'"Sanatorium miłości". Anita nie radzi sobie z hejtem. "Jestem zdruzgotana"

Traczyński to nie jedyny dziecięcy aktor, który wystąpił w "M jak miłość" i zrezygnował z kontynuowania kariery w show-biznesie. Kilkuletnią przygodę z serialem miał też Franciszek Przybylski, który wcielał się w Łukasza, syna Marty Mostowiak (Dominika Ostałowska). W produkcji przez jakiś czas występował też Hubert Zduniak, który z kolei grał rolę nieślubnego dziecka Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek).

Więcej o: