Cleo zdjęła tipsy i doczepy. Zmyła makijaż i totalnie zaskoczyła fanów. "Przepięknie"

Cleo przyzwyczaiła nas do swojego wizerunku na scenie. Zazwyczaj stawia na mocny makijaż, doczepy i charaktetystyczny kucyk. Na Instagramie postanowiła się jedak pokazać w innej odsłonie. Fani byli zachwyceni.

Cleo przez lata muzycznej kariery przyzwyczaiła nas do mocnego makijażu i wymyślnych, scenicznych stylizacji. Jakiś czas temu Doda zachwalała, że jej koleżanka z branży sama się maluje na koncerty i publiczne wystąpienia i obiecała jej wyjawić kilka swoich tricków. Cleo rzadko pokazuje się fanom w wersji saute, ale zdarzyło się to na Instagramie. Trzeba przyznać, że różnica jest diametralna. 

Zobacz wideo Cleo o recitalu Dody i jej występie ze Steczkowską. "Żałuję, że mnie nie było"

Cleo zmyła makijaż i pokazała, jak dba o cerę. Fani zaskoczeni

Piosenkarka, która w tym roku skończyła 40 lat, pod jednym z instagramowych postów wyjawiła, jak dba o urodę. Postanowiła też pokazać fanom, jak przygotowuje cerę do teledyskowego makijażu

Moja pielęgnacja. Cały rok jestem w permanentnym biegu. Do domu wskakuję raz na miesiąc, by przepakować walizkę. W tym pędzie muszę o siebie dbać, więc mam swoje trzy zasady: dobry sen, zdrowe, zbilansowane jedzonko i rytuały pielęgnacyjne. Tej ostatniej towarzyszy mi już od dawna technologia smart, dzięki której moja cera wygląda promiennie. Nagrałam dla was filmik, jak przygotowuję swoją cerę pod makijaż teledyskowy - napisała Cleo pod jednym z postów na Instagramie.

CleoCleo Fot. Instagram.com/cleo_don

Na InstaStories z kolei pokazała się w rozpuszczonych włosach. To też zaskoczyło fanów, ponieważ zazwyczaj mogą ją oglądać w spiętym kucyku, ewentualnie z oryginalnymi nakryciami głowy na potrzeby kolejnych występów. 

CleoCleo Fot. Instagram.com/cleo_don

Cleo bez makijażu spodobała się fanom. Dali temu wyraz w komentarzach pod jej instagramowym postem. 

Wyglądasz przepięknie bez makijażu. Super jest ta pielęgnacja
Piękną masz cerę

Jak wy oceniacie Cleo w wersji saute? Lepiej niż w mocnym, scenicznym makijażu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.