Cleo zdjęła tipsy i doczepy. Zmyła makijaż i totalnie zaskoczyła fanów. "Przepięknie"

Cleo przyzwyczaiła nas do swojego wizerunku na scenie. Zazwyczaj stawia na mocny makijaż, doczepy i charaktetystyczny kucyk. Na Instagramie postanowiła się jedak pokazać w innej odsłonie. Fani byli zachwyceni.

Cleo przez lata muzycznej kariery przyzwyczaiła nas do mocnego makijażu i wymyślnych, scenicznych stylizacji. Ostatnio Doda zachwalała, że jej koleżanka z branży sama się maluje na koncerty i publiczne wystąpienia i obiecała jej wyjawić kilka swoich tricków. Cleo rzadko pokazuje się fanom w wersji saute, ale zdarzyło się to na Instagramie. Trzeba przyznać, że różnica jest diametralna. 

Roksana WęgielTo Doda, czy Cleo?! Otóż nie. To Roksana Węgiel. Aż trudno ją rozpoznać

Zobacz wideo Cleo o recitalu Dody i jej występie ze Steczkowską. "Żałuję, że mnie nie było"

Cleo zmyła makijaż i pokazała, jak dba o cerę. Fani zaskoczeni

Piosenkarka, która w tym roku skończy 39 lat, pod jednym z instagramowych postów wyjawiła, jak dba o urodę. Postanowiła też pokazać fanom jak przygotowuje cerę do teledyskowego makijażu. 

Moja pielęgnacja. Cały rok jestem w permanentnym biegu. Do domu wskakuję raz na miesiąc, by przepakować walizkę. W tym pędzie muszę o siebie dbać, więc mam swoje trzy zasady: dobry sen, zdrowe, zbilansowane jedzonko i rytuały pielęgnacyjne. Tej ostatniej towarzyszy mi już od dawna technologia smart, dzięki której moja cera wygląda promiennie. Nagrałam dla was filmik jak przygotowuję swoją cerę pod makijaż teledyskowy - napisała Cleo pod jednym z postów na Instagramie.

CleoCleo Fot. Instagram.com/cleo_don

Na InstaStories z kolei pokazała się w rozpuszczonych włosach. To też zaskoczyło fanów, ponieważ zazwyczaj mogą ją oglądać w spiętym kucyku, ewentualnie z oryginalnymi nakryciami głowy, na potrzeby kolejnych występów. 

CleoCleo Fot. Instagram.com/cleo_don

Cleo bez makijażu spodobała się fanom. Dali temu wyraz w komentarzach pod jej instagramowym postem. 

Wyglądasz przepięknie bez makijażu. Super jest ta pielęgnacja.
Piękną masz cerę.

Jak wy oceniacie Cleo w wersji saute? Lepiej niż w mocnym, scenicznym makijażu?

CleoCleo ma ważny powód, dla którego nosi kucyk. Szok!

Więcej o: