Franciszek Przybylski grał Łukasza w "M jak miłość". Odszedł z serialu. Po latach trudno go rozpoznać

Franciszek Przybylski jako mały chłopiec zdobył serca widzów rolą Łukasza Mostowiaka w serialu "M jak miłość". Sprawdziliśmy, jak dzisiaj wygląda 30-latek i czym się zajmuje.

Franciszek Przybylski miał zaledwie siedem lat, gdy zdobył popularność. Wcielił się w rolę Łukasza Mostowiaka w "M jak miłość". Jego serialową matką była Dominika Ostałowska, a ojcem przedwcześnie zmarły Mariusz Sabiniewicz. Teraz ma już 30 lat i z uroczego dziecka zamienił się w przystojnego mężczyznę. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek mówi o makijażu na planie "M jak miłość"

Tak teraz wygląda Łukasz Mostowiak z "M jak miłość"

Przybylski w ostatnich latach sporadycznie występował przed kamerą. W 2018 roku zagrał w wyjątkowo źle ocenionym przez krytyków filmie "Krępujące zdjęcia z rodzinnego albumu, czyli zniszczona wątroba i złamane serce", a chwilę wcześniej w krótkometrażowym "2". Na Instagramie 30-latek przekonuje jednak, że ze sztuką wciąż ma wiele wspólnego, chwali się, że gra w reklamach i ma nadzieję na reżyserię w przyszłości. Przybylski chętnie dzieli się kadrami ze swojego życia, dzięki czemu widać, jak dziś wygląda.

 

Aktor miał zaledwie 7 lat, gdy dołączył do obsady serialu "M jak miłość". Swego czasu wyznał na Instagramie, że żałuje rozpoczęcia kariery w tak młodym wieku.

Bycie dzieciakiem, którego około dwa razy w tygodniu ogląda w tv przez kilka lat średnio 10 milionów Polaków, to jest konkret. Wstydziłem i do dziś wciąż trochę wstydzę się tego serialu. Od pewnego momentu, granie w nim wydawało mi się być po prostu "siarą". Między innymi dlatego zwiałem.
 

Franciszek Przybylski zagrał również w starszych filmach takich jak "Galerianki" i "Facet (nie)potrzebny od zaraz". 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.