Gwiazda "Stranger Things" dokonała coming outu. Mówi o reakcji najbliższych. Bezcenna

Noah Schnapp ze "Stranger Things" zamieścił na TikToku krótkie nagranie, w którym dokonał comig outu. Aktor opowiedział też o reakcji najbliższych.

Noah Schnapp to młody aktor, którego kariera nabrała olbrzymiego tempa dzięki serialowi "Stranger Things". Rola Willa Byersa w hicie Netfliksa zapewniła mu popularność, dzięki czemu w mediach społecznościowych zgromadził miliony obserwujących. Na Instagramie śledzi go 27, a na TikToku aż 31 milionów użytkowników. Za pośrednictwem tego drugiego Schnapp wyznał właśnie, że jest osobą nieheteronormatywną.

Zobacz wideo Czy się różni granie Jedenastki od grania Enoli Holmes? Rozmowa z Millie Bobby Brown

Gwiazda "Stanger Things" dokonała coming outu

18-latek zamieścił na TikToku krótkie nagranie, na którym uśmiechnięty leży na łóżku. Filmik opatrzył krótkim opisem, w którym przyznał, że najbliżsi nie byli zdziwieni, gdy usłyszeli od niego, że jest osobą nieheteronormatywną.

Kiedy w końcu powiedziałem przyjaciołom i rodzinie, że jestem gejem po tym, jak przez 18 lat chowałem się w szafie, a oni powiedzieli tylko: "wiemy".

Post wywołał poruszenie wśród fanów, którzy komentując coming out aktora, okazali mu wsparcie.

Cudownie, że zdobyłeś się na odwagę. Gratuluję.
Myślałem o tym koncie jak o nudnym profilu, na którym nic się nie dzieje. Tak bardzo się myliłem. Jestem z ciebie dumny.
Gratuluję, królu. Bądź szczęśliwy.

W czerwcu zeszłego roku na coming out zdecydowała się również inna gwiazda "Stranger Things". Amybeth McNulty ujawniła się jako osoba biseksualna. 

Kiedy grasz biseksualną postać, a sama jeszcze nie dokonałaś coming outu.

Plotki o tym, że Noah Schnapp jest osobą nieheteronormatywną, krążyły od dawna, zresztą sam aktor umiejętnie je podtrzymywał. Swego czasu stwierdził chociażby, że jest zakochany w koledze z planu Finnie Wolfhardowi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.