Syn Dominiki Ostałowskiej ma na swoim koncie kilka ról. Teraz próbuje swoich sił poza aktorstwem. Ma szanse na sławę?

Hubert Zduniak jest synem Dominiki Ostałowskiej. 19-latek od najmłodszych lat miał styczność z planem filmowym. Teraz okazuje się, że zaczyna stawiać pierwsze kroki w branży muzycznej.

Hubert Zduniak jest synem pary aktorskiej - Dominiki Ostałowskiej i Huberta Zduniaka. Zduniak już jako nastolatek zaczął sam myśleć o karierze aktorskiej. I tak, mając zaledwie 11 lat, zagrał swoją pierwszą rolę. W 2003 roku zadebiutował w serialu "Na Wspólnej", gdzie zagrał epizod, wcielając się w rolę Huberta Kaleńskiego. Później przyszła rola w "Pierwszej miłości", a w 2013 roku Zduniak pojawił się na planie "M jak miłość", gdzie zagrał Piotrka Bielaka - nieślubnego syna Andrzeja Budzyńskiego (w tej roli Krystian Wieczorek). Czym poza aktorstwem zajmuje się dziś 19-latek? 

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Hubert Zduniak - czym zajmuje się syn Dominiki Ostałowskiej i Huberta Zduniaka?

Co ciekawe Hubert Zduniak po latach wrócił do "Na Wspólnej", ale dostał już inną rolę, bo ojca Klary. Od zawsze swoją przyszłość wiązał z show-biznesem.

Próbuję w tę stronę iść. Mam za sobą pierwsze kroki. Są to czasami bardzo ambitne plany, ale mam nadzieję, że totalnie do spełnienia - przyznał podczas jednego z wywiadów, którego udzielił portalowi Newseria. 

Już jako dziecko pojawiła się ze znaną mama na czerwonym dywanie - towarzyszył jej m.in. w 2012 roku na premierze filmu "Felix, Net i Nika", a dwa lata później podczas rozdania Telekamer. Jakiś czas temu wspierał też mamę w TVP w czasie nagrywania "Wielkiego Testu o Internecie". 

Teraz okazuje się, że Zduniak ma też smykałkę do muzyki. Na Spotify niedawno pojawił się singiel Zduniaka zatytułowany "Bad Day", a później cały album "Mindz". 

Nie każdy wie, ale Zduniak od lat zna się z Adamem Zdrójkowskim. Myślicie, że kiedyś zagrają razem w tej samej produkcji? 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.