"Love Island". Siódma edycja zbliża się wielkimi krokami. Znamy datę premiery

Randkowe reality show "Love Island" pokochali widzowie. Program doczekał się już aż sześciu edycji. Fani już wkrótce będą mogli cieszyć się kolejnym sezonem. Karolina Gilon właśnie ujawniła datę premiery.

"Love Island" doczekał się miana jednego z najchętniej oglądanych programów typu reality show. Format od samego początku prowadzi Karolina Gilon. Ostatnią edycję wygrała Angelina i Sasha. Fabuła "Love Island" jest dość prosta. W hiszpańskiej willi nie ma miejsca dla singli, dlatego uczestnicy muszą łączyć się w pary, a ten, kto nagle zostanie sam, musi opuścić program. Do willi dołączają również nowi uczestnicy, przez co mogą zajść pewne zmiany w parach. Do finału dochodzą trzy pary, w zeszłej edycji wyjątkowo cztery. Zwycięzcy otrzymują 100 tysięcy złotych nagrody.

Zobacz wideo "Love Island" - prawdziwe zaręczyny na wyspie

Aleksandra Stręk, Adrian 'Armando' WdowiakAleksandra i Armando z "Love Island" już nie są parą. "Podjęliśmy wiele prób"

"Love Island". Karolina Gilon zdradziła datę premiery siódmej edycji 

"Love Island" już nieraz udowodniło, że w hiszpańskiej willi można odnaleźć upragnioną miłość życia. O tym, czy uczestnikom zbliżającej się siódmej edycji też się uda, przekonamy się już wkrótce. Szósta edycja zakończyła się parę miesięcy temu i była wyjątkowo emocjonująca. Trzeba przyznać, że jak do tej pory wzbudzała największe kontrowersje. Po raz pierwszy w historii programu w finale znalazły się aż cztery pary. Choć przed kamerami deklarowali uczucie, to większość związków nie przetrwała próby czasu. Tylko jedna z finałowych par dalej jest razem, są to Wiktoria i Sebastian. Fani "Love Island" z ogromną niecierpliwością wyczekują premiery siódmej edycji. Już podczas finału ostatniej ogłoszono, że produkcja decyduje się na kolejną. Teraz prowadząca Karolina Gilon poszła o krok dalej i wyjawiła datę premiery. 

Wiosna 2023. Pod koniec lutego startujemy robaczki - napisała Karolina Gilon na Instagramie.

'Love Island'. Siódma edycja zbliża się wielkimi krokami. Znamy datę premiery'Love Island'. Siódma edycja zbliża się wielkimi krokami. Znamy datę premiery fot. Instagram

'Love Island'. Kolejna para z programu. 'Jesteśmy razem'. Fani podejrzewali to od dawna"Love Island". Kolejna para potwierdziła związek. Fani od dawna to przeczuwali

Myślicie, że kolejny sezon "Love Island" będzie tak samo emocjonujący jak poprzedni, a może jeszcze lepszy? Wszystkiego dowiemy się już pod koniec lutego. 

Więcej o: