"Love Island". Zwycięzcy się rozstali! "Liczyły się tylko pieniądze"

Choć ostatnią edycję "Love Island" wygrali "zakochani", okazało się, że ich związek się rozpadł. To już koniec relacji Angeliny i Sashy. Spodziewaliście się?

Szósta edycja "Love Island" zakończyła się dość niespodziewaną wygraną Angeliny i Sashy, którzy dołączyli do reszty uczestników w połowie programu. Szybko zdobyli jednak sympatię widzów, a przynajmniej nie byli bohaterami skandali, co podziałało na ich korzyść. Widzowie uwierzyli w łączące ich uczucie i w finale zagłosowali właśnie na tę parę. Po przyjeździe do Polski Ukrainiec i Białorusinka kontynuowali znajomość i zdążyli zaliczyć kilka wspólnych współprac reklamowych. Właśnie ogłosili, że się rozstali.

Zobacz wideo "Love Island". Zwycięzcy Angelina i Sasha udawali parę? Podsycili plotki

"Love Island". Zwycięzcy szóstej edycji ogłosili rozstanie. Angelina i Sasha oszukali widzów?

Z początku Sasha nie wzbudzał zaufania widzów. Uczestnik był związany z inną uczestniczką poprzedniej edycji "Love Island", ponadto obskoczył inne programy, jak "Warsaw Shore" czy "Top Model", z którego został wyrzucony. Z czasem jednak przekonał do siebie widzów miłosnego show, w którym u boku Angeliny przeszedł aż do finału. Para wygrała główną nagrodę - 100 tysięcy złotych i zaczęła wspólnie pokazywać się na Instagramie. Miłość trwała kilka tygodni od zakończenia emisji w telewizji. Ostatnio uczestnicy dodali romantyczne nagranie z wymownym podpisem.

The End. Kto nie spróbuje, ten się nie dowie! My spróbowaliśmy i się dowiedzieliśmy, że nie było nam pisane w #bigcitylife (w życiu w wielkim mieście - przyp. red.) - napisali Angelina i Sasha we wspólnym poście.

Już wcześniej pojawiały się plotki o tym, że łączy ich jedynie relacja koleżeńska. Sami podsycili spekulacje. Kiedy jedna z fanek zapytała, czy są razem, odpowiedzieli, że "teraz są", dodając nagranie ze wspólnego siedzenia na kanapie. Internauci wprost komentują, że para zakpiła sobie z widzów.

Oni już przyjechali do Polski osobno. Tutaj liczyły się tylko pieniądze, Sasha, dobry aktor, dostał to, co chciał (pieniądze).
Jakie to było próbowanie, skoro widzieliście się raz na dwa tygodnie? Za Oliwą pojechałeś na Bali i do Włoch, a za dobrą dziewczyną, która cię szanowała, od początku nie potrafiłeś zadbać. Po co ta szopka? Naprawdę żałuję tego głosu.
Koniec, już nie będę oglądać "Love Island". Najbardziej zakłamana edycja. Szkoda czasu, każdy udawał. Co za świat - czytamy w komentarzach pod postem Sashy i Angeliny.
 

Niektórzy fani stwierdzili także, że para od dawna nie jest razem, lecz przeciągała ogłoszenie tego w czasie. Kilka dni temu Sasha dodał zdjęcie w mediach społecznościowych z tajemniczą blondynką. Czyżby coś było na rzeczy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.