"Love Island". Kamil ma nową dziewczynę. Już się nie kryją. Fani: Szybki Bill z ciebie

Kamil z szóstej edycji "Love Island" długo nie cierpiał po rozstaniu z Sarą. Właśnie pochwalił się nową partnerką.

Kamil Rybak i jego ówczesna partnerka Sara doszli do finału szóstej edycji "Love Island" i zajęli czwarte miejsce. Po zakończeniu show pokazywali się razem na Instagramie i kontynuowali relację, niestety ta nie potrwała długo. Zaledwie tydzień po zakończeniu show Sara opublikowała oświadczenie i poinformowała o rozstaniu. Wygląda na to, że Kamil znów jest zakochany. Na Instagramie pokazał romantyczne ujęcia z nową partnerką.

Zobacz wideo "Love Island". Kamil ma nową dziewczynę. Już się nie kryją

Tiktokerka potrafi odmłodzić się makijażem o kilkadziesiąt lat. 'Nie wierzę, że to ta sama osoba'Potrafi odmłodzić się makijażem o kilkadziesiąt lat. "To nie ta sama osoba"

"Love Island". Kamil już nie cierpi po rozstaniu z Sarą. Mężczyzna ma już nową partnerkę

Kamil i Sara w programie "Love Island" tworzyli bardzo burzliwy związek i fani show nie wróżyli im wspólnej przyszłości, dlatego informacja o rozstaniu nie była dla widzów wielkim zaskoczeniem. W programie często się kłócili. Kamila krytykowano za nieustanne obrażanie się na partnerkę. Po zakończeniu show próbowali stworzyć relację, ale ich związek się rozpadł. To zresztą niejedyna para z Wyspy Miłości, która ogłosiła rozstanie. Wygląda na to, że była to wyjątkowo pechowa edycji. Zakończenie związku ogłosili niedawno także Wero i Kuba.

Myślę, że mamy zbyt trudne charaktery i sporo nas dzieli, dlatego w wielu sytuacjach nie potrafimy się dogadać, co zresztą było widać w programie - napisała Sara w oświadczeniu opublikowanym po rozstaniu z Kamilem.

Mężczyzna długo nie komentował rozstania, ale kiedy ochłonął, wyznał na Instagramie, że decyzje o zakończeniu relacji podjęła Sara i on sam był zaskoczony. Potem dodał wymowny wpis. 

Czasem trzeba odpuścić. Przestać walczyć o relacje, które zaczęły być jednostronne. Jeśli ktoś chce być w twoim życiu, niech sam się o to postara - napisał po rozstaniu.

Wygląda na to, że cierpienie po rozpadzie relacji nie trwało długo, bo Kamil już pokazał na Instagramie nową partnerkę. Na razie nie zdradził jej tożsamości, ale dziewczyna pojawiła się już na kilku InstaStories w romantycznych ujęciach z Kamilem. Nie da się ukryć, że mężczyzna jest nią zauroczony. 

Zobaczcie, jak Kamil tańczy z nową partnerką w wideo na górze strony.

'Love Island'. Kamil ma nową dziewczynę. Już się nie kryją'Love Island'. Kamil ma nową dziewczynę. Już się nie kryją fot. screen instagram.com/kamil_rybak022

Więcej zdjęć Kamila z programu "Love Island" znajdziesz w galerii na górze strony.

Co na to fani uczestnika "Love Island"? Życzą mu powodzenia w nowej relacji, ale nie zabrakło też uszczypliwych komentarzy.

Super, że jesteś znowu zakochany!
No to widać po nim i pasuje do niego.
Szybki Bill z ciebie Kamil. Po Sarze ani śladu i już mowa panna - czytamy w komentarzach.

'Love Island'. Kamil już ma nową dziewczynę'Love Island'. Kamil już ma nową dziewczynę fot. instagram.com/kamil_rybak022

Jak sądzicie, pasują do siebie? 

 

'Królowe życia'. Dagmara Kaźmierska"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska staruje z nowym biznesem w Egipcie

Zobacz też: Ewa Lemańska, czyli Maryna z "Janosika", wychodziła za mąż aż cztery razy. Jeden zostawił ją dla mężczyzny

Więcej o: