"Love Island". Widzowie zmienili zdanie na temat uczestnika. Tego nikt się nie spodziewał. "Wygraj to!"

"Love Island". Zachowanie Sashy początkowo nie przypadło do gustu widzom show. Teraz jednak kibicują mu na drodze do wygranej. Co się zmieniło?

Aleksander Muzheiko - znany lepiej jako Sasha - pochodzi z Ukrainy, ale mieszka w Polsce od kilkunastu lat. Wiele osób może kojarzyć go z programu "Top Model" czy walki na 11. gali FAME MMA. Islander wcześniej był w związku z uczestniczką pierwszej edycji "Love Island" - Oliwią Miśkiewicz. Sasha w połowie września dołączył do ekipy programu Polsatu, a jego wejście nie przypadło do gustu widzom. Jak się okazuje, z czasem zdołał jednak ich się siebie przekonać. 

Zobacz wideo "Love Island". Włodek typuje finałowe pary i mówi o kłamstwach Kuby z 6. edycji

'Love Island'. Do programu wszedł nowy uczestnik. Widzowie dobrze go znają. Kiedyś miał ukochaną na wyspie"Love Island". Do programu wszedł nowy uczestnik. Widzowie dobrze go znają

"Love Island". Widzowie zmienili zdanie na temat Sashy

W jednym z pierwszych odcinków ze swoim udziałem Sasha został zabrany na rozmowę przez Roksanę, której nie wybrał na parowaniu. Uczestniczka chciała dowiedzieć się, czy jest w typie przystojnego Ukraińca. Sasha zapytany, czy Roksana mu się podoba, zaprzeczył, sugerując, że woli szczuplejsze kobiety i dał Roksanie do zrozumienia, że jest dla niego... "za duża". Widzowie show grzmieli wówczas o braku kultury uczestnika.

 

Z czasem jednak mężczyzna zaczął flirtować z inną uczestniczką, Angeliną, która weszła niedawno do programu. Widzowie tym razem wróżą parze świetlaną przyszłość i zgodnie przyznają, że Ukrainiec i pochodząca z Białorusi uczestniczka zasługują na wygraną. 

Mam nadzieję, że wygrają. Jedyna szczera para bez dram! To pokazuje, że nie zawsze pary od pierwszego odcinka rokują. Wydaje mi się, że Sasha i Angelina mają duże szanse na związek po programie.
Wygraj to, Sasha!
Oni powinni wygrać ten program. Nie wiem, czy między nimi dalej coś będzie po programie, ale są najbardziej szczerzy z tych par, które są w willi... - czytamy w internecie.

'Taniec z Gwiazdami'. Z programem pożegnała się kolejna para. Widzowie nie tego się spodziewali"Taniec z Gwiazdami". Z programem pożegnała się kolejna para

Oglądaliście najnowsze odcinki "Love Island"? 

Więcej o: