"Love Island". Kolejna para potwierdziła związek. Fani od dawna to przeczuwali. "Dwie mega szczere osoby"

Paula i Mikołaj zostali parą po programie "Love Island". Radosną nowiną podzielili się na Instagramie. Fani od dawna mieli swoje podejrzenia i snuli teorie.

Mikołaj Cieśla wystąpił w drugiej i piątej edycji "Love Island", natomiast Paulę Wilk widzowie doskonale kojarzą z ostatniego sezonu randkowego show. Fani już przez ostatnie dni z wielką czujnością śledzili losy tych obojga za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak się okazuje mieli nosa. Para właśnie ogłosiła związek.

Zobacz wideo "Love Island". Wero i Kuba z szóstej edycji rozstali się. Uczestniczka we łzach

'Love Island'. Paula przeszła metamorfozę. Kolejną. Tym razem chodzi o nowe włosy i rzęsy"Love Island". Paula przeszła metamorfozę. Tym razem chodzi o nowe włosy i rzęsy

"Love Island". Kolejna para po programie. Fani od dawna to przeczuwali

Ani Paula, ani Mikołaj nie znaleźli miłości w "Love Island". Trzeba przyznać, że oboje mają za sobą pokręcone historie miłosne. Mikołaj w drugim sezonie programu związał się z Oliwią, natomiast w piątej edycji wszedł w relację z Patrycją. Z kolei Paula na początku szóstego sezonu związała się z Pawłem, później w jej sercu zagościł Patryk. Żadna z tych relacji nie przetrwała próby czasu, ale jak się okazuje miłość można odnaleźć po programie "Love Island". Fani już od jakiegoś czasu zaobserwowali, że Mikołaj coraz więcej czasu spędza w towarzystwie Pauli i ewidentnie między nimi coś wisi w powietrzu. W końcu zdecydowali się na oficjalne potwierdzenie związku. Na Instagramie pojawił się post, który nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Czasami wystarczy się rozejrzeć dookoła siebie, a więc tak! Jesteśmy razem - napisała Paula na Instagramie.
 

Mama kanguruje dzieckoJak zbudować więź z dzieckiem. Zobacz, dlaczego kangurowanie jest ważne

Opublikowane zdjęcie szybko doczekało się odzewu od internautów. W komentarzach posypały się same gratulacje. 

Po waszych wspólnych relacjach było to wiadome już dawno.
No jest ogień! Dwie mega szczere osoby, z twardymi charakterami.
Jedna z fajniejszych babek i jeden z fajniejszych facetów z "Love Island".
Piękna para! - czytamy w komentarzach.

Myślicie, że Paula i Mikołaj pasują do siebie?

Więcej o: