"Love Island". Magda i Wiktor zaręczyli się w programie. Posypały się gratulacje, ale i zarzuty. "Ustawka"

Magda i Wiktor poznali się na planie czwartej edycji "Love Island". Po roku związku mężczyzna zadecydował, że to właśnie z piękną islanderką chce spędzić resztę życia. Nie wszyscy widzowie patrzą na ten gest przychylnym okiem.

Magda i Wiktor byli ulubieńcami widzów czwartej odsłony "Love Island". Ich relacja, zbudowana na Wyspie Miłości, wyglądała na szczerą. Biernacki i Lichota nie bali się publicznego wyznawania uczuć i wprost mówili o swojej miłości w Kręgu Ognia. Para wygrała randkowe show, a po opuszczeniu programu zamieszkali razem w Warszawie. W ostatnim odcinku programu nieoczekiwanie pojawili się w willi.

Zobacz wideo

"Love Island". Wiktor oświadczył się Magdzie. "Cudownie jest wrócić tu, gdzie wszystko się zaczęło"

Magda i Wiktor zostali zaproszeni do emitowanej obecnie, szóstej edycji "Love Island". Wyspiarze wzięli udział w grze "Mój ci on", w pewnym momencie Biernacki uklęknął przed ukochaną i wyjął pierścionek. Zdezorientowana Magda nie była pewna, czy zachowanie jej partnera nie jest częścią zabawy, jego słowa rozwiały jednak wszelkie wątpliwości.

Cudownie jest wrócić tu, gdzie wszystko się zaczęło. Chciałbym spędzić z tobą resztę życia. Czy zostaniesz moją żoną? - zapytał Wiktor, a Magda rzuciła mu się w objęcia.

"Love Island". Widzowie reagują na zaręczyny Magdy i Wiktora. "Żenujące"

Na pierwsze tego typu zaręczyny w "Love Island" zareagowali widzowie. Posypały się gratulacje, ale część internautów jest sceptycznie nastawiona do oświadczyn na antenie Polsatu. Swoje niezadowolenie wyrazili pod instagramowym wpisem na temat zaręczyn Mady i Wiktora.

Wszystko na pokaz... A potem będą się kłócić o pieska.
Żenujące. Ci to wszystko zrobią pod publikę. Sztuczna ustawka.
Trzeba jakoś o sobie przypomnieć, bo widać, że z lajkami na IG trochę kiepsko. Cyrk, zaręczyny w TV - czytamy.
 

Co myślicie na temat zaręczyn Magdy i Wiktora? Wierzycie w szczerość ich uczuć?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.